PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Kolejni operatorzy wirtualni w Plusie jeszcze w tym kwartale

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/kolejni-operatorzy-wirtualni-w-plusie-jeszcze-w-tym-kwartale-5625.html
QR Code
Kolejni operatorzy wirtualni w Plusie jeszcze w tym kwartale

Łukasz Roguski, 5 marca 2009, 16:22
Tagi: MVNO (Mobile Virtual Network Operator), Plus

Jeszcze w tym kwartale w sieci Plus pojawią się kolejni operatorzy wirtualni - powiedziano podczas dzisiejszej konferencji prasowej Polkomtela.

Operator nie sprecyzował jednak o jakie podmioty chodzi.

reklama

Ostatnie opinie internautów

biotyt 5.03.2009 @ 16:23
Stawiam na Gadu-Gadu i Inteligo.
lee99 5.03.2009 @ 17:11
jaki jest sens kolejnych mvno skoro MK najprawdopodobniej niedługo padnie z liczbą klientów przekraczającą 200tyś. przykładowo jaki jest tego sens?? PLAY dzisiaj zamiótł konkurencje która długo będzie się zbierać i wstawać z kolan :P
mariusz9a 5.03.2009 @ 17:16
@lee99:
Play to akurat nie ma wyjścia - albo musiał wypuścić ofertę powalającą, albo przesuwa się w stronę bankructwa... Wybrał to pierwsze ;-)
sebek 5.03.2009 @ 21:59
Wg mnie troszke przy duzo tych MVNO, porobilo sie ich masa, a wlasciwie rzadko kto z tego korzysta. Owszem moze i niektore maja zblizona oferte do glownych operatorow ale jednak za duzo. Zreszta Plus starsznie lubi ociazac swoja infastrukture potem awarie calkiem powazne.
dfsdfs 6.03.2009 @ 16:00
Za dużo się tego u nas na rynku robi... Tak jak ktoś pisał, za dużo tego i nie bardzo ma szanse na powodzenie... Play ma dość dobrą ofertę, Orange na kartę ma 20 gr wewnątrz sieci... więc raczej MVNO nie ma szans...
Patros 9.03.2009 @ 02:12
Na rynku jest sporo miejsca na MVNO - niestety brakuje dobrego marketingu spółkom startującym w tym interesie... Nawet Pasja z odpowiednim zapleczem marketingowym mogłaby się stać MVNO. Za chwilę padną pytania jak? Wszystko zależy od tego jak się firma pokaże klientowi, portal specjalistyczny może się pozycjonować tym, że tworzą go ludzie z branży znający rynek telekomunikacyjny, mający dostęp do informacji z pierwszej ręki z racji na pełnione obowiązki dzienikarskie, osoby tworzące serwis wiedzą czego klienci potrzebują i co najbardziej im przeskzadza w ofertach operatorów. Bardzo często wiedzą więcej niż pracownicy operatorów, wiedzą jakie błędy PR i wizerunkowe oni przez lata popełniali itp... :) wszystko można zrobić tylko trzeba wiedzieć JAK!

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 1 i 9 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16