PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Kolejny tablet Samsunga już 22 marca [wideo]

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/kolejny-tablet-samsunga-juz-22-marca-wideo-8784.html
QR Code
Kolejny tablet Samsunga już 22 marca [wideo]

Maciej Celmer, 16 marca 2011, 12:27
Tagi: Galaxy Tab, premiera, Samsung, Samsung GALAXY Tab 10.1, tablet

Firma Samsung, 22 marca 2011 roku oficjalnie zaprezentuje swój nowy tablet zaopatrzony w system operacyjny Android. To już czwarte urządzenie tego typu, które pojawi się w portfolio firmy.

Nowy tablet będzie zaopatrzony w ekran o przekątnej 8,9 cala. Jest to średnia wartość pomiędzy zaprezentowanymi już i cieszącymi się sporą popularnością Galaxy Tab, Galaxy Tab 10.1 i Galaxy Tab WiFi. Poza nowym rozmiarem wyświetlacza, zmieniły się też rozmiary tabletu. Ta wersja ma być znacznie chudsza od poprzedników.


Premiera nowego tabletu Samsunga odbędzie się 22 marca 2011 w Orlando podczas SAMSUNG MOB!LE UNPACKED.

Źródło: Samsung, wł

reklama

Ostatnie opinie internautów

M&M 16.03.2011 @ 12:44
Nie jestem przekonany, czy taka mnogość wersji to dobry pomysł. Możliwe, ze to dalsza część testów konsumenckich, bo tak na dobrą sprawę to nikt nie wie jaki rozmiar powinien mieć tablet.
dawid9222 16.03.2011 @ 13:09
M&M - zawsze może być tak, że najnowsza wersja okaże się fantastyczna i zdeklasuje poprzedników, a jednak istnieje ryzyko że okaże się kompletnym niewypałem.
Cóż, kto nie ryzykuje ten nie wygrywa, a tutaj gra się o wysoką stawkę.
Jak dla mnie, powinno się postawić na rozwój podzespołów, niż wyglądu zewnętrznego.
Tablet, ma to do siebie, że idealnie sprawdza się przy prezentacjach, pokazach itd, więc sądzę, że pomniejszanie ekranu będzie mijało się z celem.
No, ale poczekamy, zobaczymy ;)
@Frasier 16.03.2011 @ 19:22
Trudno powiedzieć czego chcą klienci. Zgadzam się z dawid9222, że te urządzenia będą pewnie rosnąć, bo co się liczy w tablecie?
Liczy się ekran, dobrze reagujacy i poprawnie wyświetlający treści we wszystkich warunkach. Liczy się ponadto masa, ale juz nie grubość. Nie potrafię zrozumieć tej pogoni za cienkością. Czy naprawdę te kilka mm w którymkolwiek kierunku mają znaczenie? Tylk osię ciasno robi w obudowie i nie ma miejsca na podzespoły, czy prawidłowe odprowadzanie ciepła...
O tabletach jednak się nie będę dużo wypowiadał, bo nie do końca rozumiem ich sens. Wg. mnie odpowiednio zaawansowany smartfon może je we wszystkim zastąpić, a dla dużego ekranu wystarczy odpowiednie wyjście, ewentualnie przejściówka z tegoż :-)
M&M 17.03.2011 @ 17:35
@Frasier - cienkość, to poręczność. Zresztą im cieńszy tablet, to tym bardziej przypomina nam np. gazetę, czy zwykłą kartkępapieru, a nie komputer. W tabletach nie ma takich problemów z ciepłem jak w np. MacBookach PRO, gdzie powstaja prawdziwe aluminiowe grzejniki :-).

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 9 i 7 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16