PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Komputer przenośny za 280 zł

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/komputer-przenosny-za-280-zl-6317.html
QR Code
Komputer przenośny za 280 zł

Łukasz Roguski, 14 sierpnia 2009, 07:32
Tagi: gadżet, netbook

Chińskiej firmie Lanyu udało się stworzyć najtańszego na świecie netbooka. eBook LY-EB01 kosztuje zaledwie 666 juanów (ok. 280 zł).

Urządzenie jest tanie, ale nie zachwyca specyfikacją. Wyposażono je w procesor ARM 266MHz, 128MB pamięci RAM, 7-calowy ekran o rozdzielczości 800x480 pikseli, bezprzewodową łączność Wi-Fi oraz system operacyjny WinCE 5.0. Urządzenie zasilane jest litowo-jonowa baterią o pojemności 1800mAH. eBook LY-EB01 ma rozmiary 213×142×31mm, a jego waga to 0,6 kg. Komputer można wykorzystać do przeglądania od czasu do czasu internetu i sprawdzania poczty email.

Źródło: Ubergizmo

reklama

Ostatnie opinie internautów

Snipper 15.08.2009 @ 20:00
Bartaz masz całkowitą rację :) A co do wypowiedzi anySnippera (12:18) to naucz się najpierw poprawnie pisać. Pisze się inteligencji a nie "inteligenci". Znów mam do czynienia z takimi przemądrzałymi internautami.
Snipper 15.08.2009 @ 20:09
Proszę aby komentarze odnosiły się do tematu, a nie jak to robią co niektórzy internauci, że wykłocają się, obrażają innych itp. Jeśli nadal będą takie sytuacje informuje, że zgłoszę to do moderatora strony. I nikt w tym mi nie przeszkodzi. Każdy powinien posiadać kulturę osobistą i ją prezentować na zewnątrz, np. w sieci.
Sebi 15.08.2009 @ 21:03
Nie zachowuj się jak moderator i nie pouczaj innych to będzie wszystko w porządku. Zauważyłem piszesz dużo i byle jak. Nie pouczaj, pisz z sensem a będzie wszystko oki i nikt nikogo obrażać nie będzie. Pozdrawiam Cie
Snipper 16.08.2009 @ 10:00
Zachowuje się tak jak należy. Każdy ma inne zdanie i myślenie na podany temat i pisze komentarz taki jaki mu odpowiada. Tu co chwila można spotkać się z komentarzami obrażającymi innych internautów. Niech osoba odda komentarz dotyczący tematu a nie dotyczący wypowiedzi danego internauty.
nick 16.08.2009 @ 16:58
Sorry jezeli wg Ciebie cena ktora jest podana w artykule jest cena taka ktora bedzie (o ile w ogole bedize oferowany ten komp) to sorry albo jestes glupi albo po prostu nie masz swojego zdania. Bo kazda myslaca osoba wie ze do takiej ceny trzeba doliczyc marze i clo i inne podaki. A pozatym jezeli wg Ciebie Twoje komentarze wnosza cos do dyskusji to jestes w bledzie.
Snipper 17.08.2009 @ 15:58
Nie wiem jak można nie mieć swojego zdania. Piszę komentarze więc mam swoje zdanie. Przykro mi musisz się z tym pogodzić.
antySnipper 17.08.2009 @ 17:25
ble ble ble pisze komentarz mam swoje zdanie! :D
Snipper 17.08.2009 @ 17:30
Szkoda słów na Ciebie. Jesteś godny pożałowania.
Snipper 17.08.2009 @ 17:35
A skarga została w niedziele wysłana.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 15 i 1 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16