PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Komsa Polska i Inea rozpoczynają wspólny projekt

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/komsa-polska-i-inea-rozpoczynaja-wspolny-projekt-6964.html
QR Code
Komsa Polska i Inea rozpoczynają wspólny projekt

Mariusz Burski, 20 stycznia 2010, 17:42
Tagi: GSM, INEA, Komsa Polska

Komsa Polska ruszyła z pierwszą dostawą telefonów komórkowych dla Inea – wirtualnego operatora telekomunikacyjnego. Podpisana została umowa na dostawę sprzętu GSM oraz na obsługę technicznej infolinii dla końcowych użytkowników, będących klientami operatora.

Inea jako największy regionalny operator telekomunikacyjny w Wielkopolsce, wprowadza do swej oferty usługę telefonii komórkowej. Inea podkreśla, że operator jest drugą siecią kablową w Polsce, która oferuje mobilne usługi głosowe, i trzecią, która udostępnia pakiet czterech usług telekomunikacyjnych. Pozostałe to: telewizja cyfrowa, szerokopasmowy dostępu do internetu i telefonia stacjonarna. Nowa, czwarta usługa telefonii komórkowej będzie dostępna w ofercie abonamentowej.

Inea z usługi telefonii komórkowej chce mieć 10 tys. klientów. Próg rentowności firma chce osiągnąć przy poziomie kilkunastu tysięcy abonentów.
Komsa Polska w projekcie zapewnia realizację procesu logistycznego oraz dystrybucję sprzętu GSM dla operatora. Zapewnia przy tym ciągłość dostaw gwarantując operatorowi pełną dostępność produktów.

Współpraca z Komsa Polska opiera się również o specjalistyczny hotline od dawna funkcjonujący w ofercie dystrybutora sprzętu. Abonenci Inea mogą korzystać z infolinii Komsa Polska jako technicznego wsparcia dotyczącego zakupionego u operatora wraz z abonentem, sprzętu GSM. Klienci dowiedzą się tu jak korzystać z określonych funkcji telefonu, jak wprowadzić określone ustawienia oraz otrzymają wsparcie w razie naprawy i serwisu sprzętu.


Źródło: Komsa Polska

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 6 i 7 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości