PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Komsa Polska partnerem w realizacji projektu Diallo

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/komsa-polska-partnerem-w-realizacji-projektu-diallo-7069.html
QR Code
Komsa Polska partnerem w realizacji projektu Diallo

Mariusz Burski, 8 lutego 2010, 18:25
Tagi: Diallo, Dialog Telekom, Komsa Polska, MVNO (Mobile Virtual Network Operator)

Wraz z rozpoczęciem przez Telefonię DIALOG świadczenia usługi telefonii komórkowej Diallo, w Komsa Polska ruszyły procesy związane z obsługą tego projektu.

KOMSA Polska podpisała z Telefonią DIALOG ramową umowę na obsługę logistyczną projektu, w którym DIALOG rozpoczyna działalność jako MVNO. W tym celu opracowała dla operatora dedykowany projekt obsługi procesów logistyczno-sprzedażowych.

KOMSA w trakcie realizacji przedsięwzięcia udostępniła posiadaną technologię łączenia wielu systemów informatycznych. Dzięki temu możliwe jest szybkie reagowanie na informacje płynące zarówno ze strony Telefonii DIALOG, Komsy, jaki i spedytora. KOMSA pracując na systemie Telefonii DIALOG, na bieżąco obsługuje zamówienia spływające od operatora, spełniając przy tym wszelkie wymagania i normy prawne wymagane przy tzw. procesie sprzedaży na odległość. Dostęp natomiast do systemu spedytora daje obu stronom – operatorowi i dystrybutorowi – możliwość bieżącego monitoringu przesyłek na każdym etapie dostawy.

KOMSA w projekcie przygotowuje towar do wysyłki, realizuje proces spedycyjny do kanałów sprzedaży Telefonii DIALOG i jego klientów końcowych, obsługuje zwroty oraz dokumentację związaną z danym zamówieniem. Przygotowanie towaru do wysyłki to rozbudowany proces konfekcji magazynowej, polegający na kompletowaniu w pakiety kilku towarów oznaczonych numerami własnymi: telefonu, starteru na usługę, karty doładowującej.

Ponadto KOMSA we współpracy z Telefonią DIALOG jest jednym z dostawców sprzętu telekomunikacyjnego, świadczy usługę magazynowania towarów, usługę serwisową w zakresie posiadanych autoryzacji i dostarczania materiałów marketingowych na potrzeby konfekcjonowania zestawów.

"Komsa Polska z procesami logistyczno-sprzedażowymi jest dla nas dużym wsparciem, pełniąc rolę kompletnego centrum logistycznego" – mówi Arkadiusz Miszu, prezes zarządu Telefonii DIALOG.


Źródło: KOMSA Polska

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 9 i 6 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości