PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Konferencja Ginger & nowa wersja Ginger

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/konferencja-ginger-nowa-wersja-ginger-1032.html
QR Code
Konferencja Ginger & nowa wersja Ginger

Michał Małecki, 11 maja 2007, 01:28 (ostatnio zmodyfikowano w piątek, 11 maja 2007 o 08:28)
Tagi: Ginger, PasjaGSM

W dniu dzisiejszym odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez PasjaGSM.pl oraz MPK Poznań, podczas której zaprezentowaliśmy nowe wersje Ginger.

Ginger En oraz GingerBlu EN bo tak nazywają się nowe odmiany aplikacji, są w pełni przetłumaczone na język angielskie. Mają one służyć głównie zagranicznym gościom, którzy przebywając w Poznaniu korzystają z komunikacji miejskiej. Najnowsze aplikacje dostępne są pod adresami:

Wszelkie materiały prasowe można pobrać z naszych serwerów.

Źródło: Własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

SmyKu :) 11.05.2007 @ 09:28
myślę, że jest to pomysł bardzo trafiony, wypromuje trochę może Poznań. :) byle tak dalej :)
Student 11.05.2007 @ 11:48
No, program jest genialny, tylko prawie nieprzydatny w przypadku linii 98... Te pacany jeżdżą jak im sie podoba :/ Napisałem "prawie", bo patrząc na rozkład od razu wiadomo, o której godzinie na pewno ich NIE będzie... ;]
zbina1 11.05.2007 @ 17:42
Studenciku jak byś miał deko rozumu, to byś takich bzdur nie pisał !!! Sam jesteś pacan i troszke szacunku dla ludzi pracy , bo gdyby ich nie było , to byś darł zelówy!
Program jest SUPER !!!
krzysman 13.05.2007 @ 21:12
program jest super, naprawde sie przydaje. Ale faktycznie MPK ostatnio leci w kuliki. Np. ostatnio bylem swiadkiem ze na linie 76 jak czekalem na przystanku w strone Dworca PKP kierwaca na przystanku Azaliowa poszedl na zakupy po jedzenie, po czym wrocil chyba po 4 min i pojechal na petle. Przez to wypadl jeden autobus i spoznilem sie na pociag na uczelnie. To sie nazywa robta co chceta. Chyba im troche przestallo zalezec na klientach. PZDR
Maturzysta 16.05.2007 @ 14:05
A ja dzięki mojemu kochanemu MPK spóźniłem się na maturę. Autobus wyjechał z końcówki 10 minut później. Dziękuję!
staH 6.06.2007 @ 16:51
Żałosne... Kierowca też człowiek, a za korki tudzież inne problemy które pojazd transportu publicznego napotyka na swej drodze nie można winić kierowcy i przewoźnika... To tak jakby ja winił was o to, że nie trafiłem szóstki w totka...

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 15 i 12 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16