PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Konferencja o przyszłości rynku telekomunikacyjnego

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/konferencja-o-przyszlosci-rynku-telekomunikacyjnego-882.html
QR Code
Konferencja o przyszłości rynku telekomunikacyjnego

Piotr Baranowski, 16 kwietnia 2007, 21:23
Tagi: IP TV, Triple Play

Od 8 maja do 7 czerwca w siedmiu miastach Europy Środkowowschodniej spotkają się dostawcy usług internetowych, operatorzy telekomunikacyjni, resellerzy z branży IT oraz kadra informatyczna przedsiębiorstw. Uczestnicy międzynarodowej konferencji „ABC Conference” dyskutować będą na temat przyszłości rynku telekomunikacyjnego, konwergencji, usług triple play, IP TV i cyfrowego domu.

Pierwsze spotkania odbędą się w Polsce: Krakowie (8 maja) i Warszawie (9 maja). Kolejne zaplanowano w Pradze (10 maja), Lublanie (31 maja), Bratysławie (5 czerwca), Budapeszcie (6 czerwca) i Bukareszcie (7 czerwca).

Konferencje mają charakter otwarty. Organizatorzy kierują zaproszenie do szerokiego grona odbiorców: zarówno dla operatorów, dostawców usług i resellerów, jak i kadry informatycznej przedsiębiorstw i instytucji.

Program konferencji obejmuje zagadnienia konwergencji sieci telekomunikacyjnych, multimediów w transmisji szerokopasmowej, usług równoczesnej transmisji danych, głosu i obrazu (triple play) oraz telewizji IP. Prelekcje poprowadzą przedstawiciele firm: CA, Comptel, Extreme Networks, Iskratel, Veracomp, Wisi.

Celem projektu „ABC Conference” jest popularyzacja trendów i technologii w zakresie nowoczesnych sieci telekomunikacyjnych w regionie Europy Środkowowschodniej. W organizację włączyło się 6 firm z branży IT: dostawcy sprzętu, oprogramowania i usług oraz regionalni dystrybutorzy.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Szczegóły i formularz rejestracji znajduje się w na stronie http://www.abc-conference.com.

Źródło: Veracomp

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 8 i 2 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości