PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Konferencja poświęcona Nokii N8

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/konferencja-poswiecona-nokii-n8-7972.html
QR Code
Konferencja poświęcona Nokii N8

Maciej Celmer, 9 listopada 2010, 12:29
Tagi: konferencja, Nokia, Nokia N8

Dzisiaj w Warszawie odbywa się konferencja poświęcona najnowszemu dziełu fińskiego producenta. Oczywiście mowa o Nokii N8.

Na konferencji poruszono kilka istotnych kwestii dotyczących budowy nowego smartfona Nokii i zastosowanych w nim innowacyjnych technologii. Poszczególne funkcje można testować na specjalnie wyznaczonych do tego celu stanowiskach.

Na spotkaniu z dziennikarzami zapowiedziano wprowadzenie telefonu na rynek. Ma on w przyszły weekend trafić do najważniejszych punktów sprzedaży Nokii: W Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Łodzi.

Telefon trafi też do portfolio wszystkich operatorów sieci komórkowych w Polsce. Jako pierwsza zaoferuje go sieć Orange.

Zdaniem działu marketingu fińskiego koncernu, urządzenie skierowane jest do zaawansowanego technologicznie użytkownika, tak zwanego lidera technologicznego. Jest to człowiek, który podąża za nowinkami technologicznymi i stara się być z nimi na bieżąco.

W poniedziałek ruszy kampania reklamowa Nokii N8, która odbywać się będzie za pośrednictwem wielu mediów: prasa, internet, telewizja. Z zaprezentowanego na konferencji spotu wynika, że skierowana będzie ona do młodych użytkowników i ma zachęcić ich do szukania nowych możliwości zastosowania smartfona, które jak mówi producent, ogranicza tylko wyobraźnia.

Nokia twierdzi również, że telefon znajdzie szerokie zastosowanie wśród małych przedsiębiorców dzięki zaawansowaniu technologicznemu oraz zastosowanemu multimedialnemu systemowi operacyjnemu, który posiada duże możliwości personalizacji.

Telefon będzie dostępny w pięciu kolorach: niebieski, srebrny, czarny, czerwony i szary. Jego cena to ok 2000 złotych

Źródło: wł

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 3 i 4 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości