PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Konkurs filmowy Nokia na YouTube

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/konkurs-filmowy-nokia-na-youtube-8070.html
QR Code
Konkurs filmowy Nokia na YouTube

Maciej Celmer, 25 listopada 2010, 10:14
Tagi: Konkurs, Nokia, Nokia N8, YouTube

Ruszył konkurs Nokii na YouTube. Internauci wspólnie tworzyć będą sekwencje skojarzeń połączonych w 8-odcinkowe filmy. Film stworzony przez zwycięzców, wybranych wspólnie przez internautów oraz uznanych reżyserów Bartka Konopkę i Jacka Borcucha, pojedzie na festiwal The One Minutes.

Na specjalnym kanale portalu YouTube została umieszczona pierwsza scena, od której będzie się zaczynał każdy film. Przedstawia ona znalezienie telefonu Nokia N8 i włączenie odtwarzania filmu. Do tej sceny trzeba dołożyć swój 8 sekundowy film, do którego podczepią się kolejni uczestnicy konkursu. Tak powstaną jednominutowe filmy.

Osiem najciekawszych filmów zostanie wyłonionych w głosowaniu internautów, odbywającym się na YouTube. Najlepszy film wybierze Jury, któremu przewodniczyć będzie znany reżyser: Bartek Konopka (autor nominowanego do Oscara „Królika po berlińsku”).

Autorzy zwycięskiego filmu zostaną nagrodzeni multimedialnym telefonem Nokia N8 (który niedawno przetestowaliśmy) oraz udziałem w warsztatach filmowych prowadzonych przez Bartka Konopkę. Film stworzony podczas warsztatów weźmie udział w prestiżowym festiwalu The One Minutes.

Jacek Borcuch, członek jury powiedział:

Ja, robiąc ośmiosekundową scenę, chciałbym zostawić hak, do którego mogą dołączyć się kolejne osoby. Najfajniejsze jednak jest to, że nie wiadomo kto i czym nas zaskoczy i czy podczepi się dokładnie tak, jak to sobie wyobrażaliśmy, czy kompletnie inaczej. To zadanie ma być frajdą, przyjemnością, ale też inspiracją dla innych osób do stworzenia kolejnych ośmiu sekund.

Źródło: Nokia

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 0 i 2 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości