PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Konsole w ofercie Plusa: Wii i Xbox 360

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/konsole-w-ofercie-plusa-wii-i-xbox-360-8117.html
QR Code
Konsole w ofercie Plusa: Wii i Xbox 360

Maciej Celmer, 1 grudnia 2010, 11:14
Tagi: Nintendo, Plus, Xbox 360

Od 2 grudnia w cennikach Plusa pojawią się konsole do gier: Nintendo Wii i Xbox 360.

Konkurencyjna sieć Play od dłuższego czasu oferuje już konsole Play Station w abonamencie zamiast telefonu. Plus postanowił iść tym śladem i proponuje produkty konkurencyjnych producentów: Microsoft i Wii.

Konsole będą dostępne w promocjach Bezklik, Świąteczny MixPlus, Nowy Bezlik Rozmów dla Firm oraz iPlus.

reklama

Ostatnie opinie internautów

ktotocoto 1.12.2010 @ 12:41
co ma wspólnego x 360 z telefonią komórkową?
gracz 1.12.2010 @ 13:49
tyle samo co PS3 oferowany przez Play. W sumie ciekawa oferta, jak masz telefon z którego jesteś zadowolony, to możesz wziąć zamiast tel konsole. Propozycja zastępcza. ja się piszę ale jakoś niesmak do Plusa jest po akcji z Mam talent... Cos ucichło nie...
ktotocoto 2.12.2010 @ 00:16
a co mają nagłaśniac' ,oni prowadzą akcję :wyślij sms wygraj auto,taaaaaaaaaaaak naaaaaaaaapeewno.
JaceQ 2.12.2010 @ 12:16
No i mi pasuje bardziej niż oferta Playa na Playstation :) XBOX to cacko, którego pożądają młodzi, a nie PS3 niestety ;-)
ktotocoto 3.12.2010 @ 22:41
wiem że xbox jest extra,ale nie o to mi chodzi.
esp 14.12.2010 @ 23:28
pasuje bardziej niz oferta w play? porownaj sobie chociaz ceny jakie daje plus i play:

plus za 59 pln, umowa na 24 miesiace i koszt golej konsoli to 600 pln? gdzie za 700 pln mozna juz kupic nowa na allegro..

a play za 59 pln, umowa na 24 miesiace i koszt konsoli z dodatkami to 350 pln.. a na allegro za taki zestaw musisz placic jakies 1300 pln.

takze to nawet finasowo sie nie oplaca.. nie wspominajac o tym, ze ps3 jest lepsza konsola. takze do momentu kiedy nie zmienia cen w plusie o polowe, to tylko lajzy skusza sie na ta "promocje"
Beścior 23.12.2010 @ 21:51
A czy musi mieć coś wspólnego ?? jak jest oferta to jest tylko nie wiem czy taka opłacalna

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 9 i 8 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16