PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Konsultacje zmiany umowy BSA dla ESPOL i TP

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/konsultacje-zmiany-umowy-bsa-dla-espol-i-tp-3999.html
QR Code
Konsultacje zmiany umowy BSA dla ESPOL i TP

Projekt zmiany umowy BSA w zakresie opłaty wyrównawczej, terminu złożenia rezygnacji z usługi na danym Łączu Abonenckim, stosowania opustu hurtowego oraz wprowadzenia do umowy zapisów dotyczących rezygnacji z usługi.

OBWIESZCZENIE PREZESA URZĘDU KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ z dnia 10 kwietnia 2008 r.

w sprawie ogłoszenia rozpoczęcia postępowania konsultacyjnego dotyczącego projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej w sprawie zmiany – w zakresie opłaty wyrównawczej, terminu złożenia rezygnacji z usługi na danym Łączu Abonenckim, stosowania opustu hurtowego oraz wprowadzenia do umowy zapisów dotyczących rezygnacji z usługi - umowy o dostępie do lokalnej pętli abonenckiej poprzez dostęp do węzłów sieci telekomunikacyjnej na potrzeby sprzedaży usług szerokopasmowej transmisji danych zawartej w dniu 12 października 2007 r. pomiędzy ESPOL Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie i Telekomunikacją Polską S.A. z siedzibą w Warszawie.

Na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. Nr 171, poz. 1800, z późn. zm.) ogłasza się, co następuje:

1. Z dniem 18 kwietnia 2008 r. rozpoczyna się postępowanie konsultacyjne, dotyczące projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej w sprawie zmiany – w zakresie opłaty wyrównawczej, terminu złożenia rezygnacji z usługi na danym Łączu Abonenckim, stosowania opustu hurtowego oraz wprowadzenia do umowy zapisów dotyczących rezygnacji z usługi - umowy o dostępie do lokalnej pętli abonenckiej poprzez dostęp do węzłów sieci telekomunikacyjnej na potrzeby sprzedaży usług szerokopasmowej transmisji danych zawartej w dniu 12 października 2007 r. pomiędzy ESPOL Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie i Telekomunikacją Polską S.A. z siedzibą w Warszawie, zwanego dalej „projektem decyzji Prezesa UKE”.

2. Przedmiotem niniejszego postępowania konsultacyjnego jest projekt decyzji Prezesa UKE.

3. Projekt decyzji Prezesa UKE wraz z uzasadnieniem, jest udostępniony na stronie internetowej Urzędu Komunikacji Elektronicznej (http://www.uke.gov.pl) oraz w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 18/20, w pokoju nr 213.

4. Podmioty zainteresowane wyrażeniem swojego stanowiska do projektu decyzji Prezesa UKE są proszone o składanie stanowisk w przedmiotowej sprawie w terminie 30 dni od dnia rozpoczęcia postępowania konsultacyjnego, w godz. 8.15 - 16.15, w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 18/20, w Kancelarii Głównej - pokój nr 4, w formie pisemnej, z dopiskiem:

"Stanowisko
dotyczące projektu decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej w sprawie zmiany – w zakresie opłaty wyrównawczej, terminu złożenia rezygnacji z usługi na danym Łączu Abonenckim, stosowania opustu hurtowego oraz wprowadzenia do umowy zapisów dotyczących rezygnacji z usługi - umowy o dostępie do lokalnej pętli abonenckiej poprzez dostęp do węzłów sieci telekomunikacyjnej na potrzeby sprzedaży usług szerokopasmowej transmisji danych zawartej w dniu 12 października 2007 r. pomiędzy ESPOL Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie i Telekomunikacją Polską S.A. z siedzibą w Warszawie.

Urząd Komunikacji Elektronicznej
ul. Kasprzaka 18/20
01-211 Warszawa"

oraz elektronicznej na adres e-mail: uke@uke.gov.pl

5. Wyniki niniejszego postępowania konsultacyjnego, a także niezastrzeżone stanowiska jego uczestników, będą ogłoszone zgodnie z art. 16 ust. 2 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne:
1) na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 18/20;
2) w Biuletynie Urzędu Komunikacji Elektronicznej;
3) na stronie internetowej Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej
Anna Streżyńska

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 8 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości