PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > KONTEL-TELECOM dystrybutorem Yealink

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/kontel-telecom-dystrybutorem-yealink-7330.html
QR Code
KONTEL-TELECOM dystrybutorem Yealink

Mariusz Burski, 26 marca 2010, 11:24
Tagi: KONTEL-TELECOM, Yealink

Yealink jest producentem utytułowanych już na rynku międzynarodowym telefonów IP, które zostały docenione przede wszystkim za wysoką jakość wykonania, niezawodność i prostotę obsługi, przy relatywnie niskiej cenie. Telefony są kompatybilne z większością systemów IP-PBX z protokołem SIP. Pracują m.in. z platformami: Avaya, Cisco, Innovaphone, ITS Connecto i z rozwiązaniami software’owymi: 3CX, Asterisk itp.

KONTEL-TELECOM, znany polski dystrybutor rozwiązań do telekomunikacji biurowej, poszerzył teraz swoją ofertę o telefony i bramy IP Yealink. "Poprzez swoje kanały dystrybucji promujemy cyfrowe rozwiązania IP i IP-PBX. W portfolio mamy wiele rozwiązań IP: centrale IP-PBX, audio i wideokonferencje, słuchawki , domofony, faxserwery. Produkty Yealink rozszerzają tę ofertę w poszukiwanym na rynku, ekonomicznym segmencie" – mówi Andrzej Wiśniewski, dyrektor ds. rozwoju w KONTEL-TELECOM.

KONTEL-TELECOM zapewnia w Polsce serwis i obsługę klienta oraz wsparcie techniczne dla użytkowników. W tym celu uruchomiła m.in. serwis internetowy www.yealink.pl. Firma zapowiada szeroką promocję i dystrybucję produktów Yealink wśród swoich partnerów.

Wszystkie modele telefonów Yealink wspierają nową w IP technologię szerokopasmowego dźwięku - WideBand (HD Voice). Szerokie pasmo przenoszenia (do 7 kHz) wpływa na wierne odtworzenie naturalnej barwy i tonu głosu. Technologia ta została przyjęta w tym roku jako standard m.in. przez amerykańską firmę Plantronics. Aparaty telefoniczne Yealink zwracają uwagę profesjonalistów i użytkowników dobrym wykończeniem i wygodą obsługi. Mają przedłużoną gwarancję (2 lata) i doskonałe wsparcie techniczne producenta. Istotne jest, że wdrożenie rozwiązań Yealink w firmie nie wymaga wymiany wykorzystywanych wcześniej urządzeń.

Dzięki dystrybucji KONTEL-TELECOM na polskim rynku będą dostępne, poza telefonami IP również bramki VoIP GW3CM oraz wideotelefony IP firmy Yealink. Te ostatnie wyposażone są w zintegrowaną kamerę z kodekiem H.264. Wszystkie telefony VoIP Yealink zbudowane są w oparciu o chipsety Titan firmy Texas Instruments, stosowane w produktach takich marek jak Cisco czy Polycom.

Produkty Yealink można nabyć również w sieci dystrybucji firmy AB http://www.ab.pl.


Źródło: KONTEL-TELECOM

reklama

Ostatnie opinie internautów

Hubert 16.06.2016 @ 20:39
Firmy, które posiadają lub zdecydują się na zakup terminali do sal konferencyjnych lub wideo telefonów Yealink mogą w bardzo prosty sposób i w przystępnych cenach rozszerzyć wideo komunikację na szeroką skalę na komputery i urządzenia mobilne w oparciu o TrueConf Server. Yealink i TrueConf nawiązały partnerską współpracę w obszarze rozwiązań do wideokonferencji i ogłosiły pełną kompatybilność wzajemnych rozwiązań. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tu: http://www.trueconf.pl/trueconf/aktualnosci/80-yealink-i-trueconf-nawiazaly-partnerstwo-w-kwestii-rozwiazan-do-wideokonferencji

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 7 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości