PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Kosmetyczne zmiany na PasjaGSM.pl

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/kosmetyczne-zmiany-na-pasjagsm-pl-6122.html
QR Code
Kosmetyczne zmiany na PasjaGSM.pl

Piotr Baranowski, 27 czerwca 2009, 15:03 (ostatnio zmodyfikowano w sobota, 27 czerwca 2009 o 16:19)
Tagi: PasjaGSM

W dniu dzisiejszym w serwisie zostały wprowadzone kosmetyczne zmiany mające zwiększyć czytelność i przejrzystość witryny. Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami i pozostawienia swoich opinii.

Wprowadzone zmiany to:

  • przeniesienie kolumny z blokami na prawą stronę,
  • zwiększenie czcionki w każdym newsie,
  • dodanie możliwości pozostawienia własnych propozycji zmian przez system sugester, który znajduje się na każdej podstronie serwisu przy prawym marginesie.
  • zmniejszenie odstępu między wstępem, a właściwą treścią do jednej linii.

Mamy nadzieje, że wprowadzone zmiany zwiększą czytelność serwisu.
PasjaGSM Team

reklama

Ostatnie opinie internautów

albatros 27.06.2009 @ 15:07
Jak dla mnie to ta czcionka jest za duża. Zamiast ją zwiększać moglibyście zrobić, że każdy indywidualnie może ją powiększyć tak jak jest na serwisach typu wyborcza.pl itp.
njnfvjfrnv 27.06.2009 @ 15:24
czcionka za duza, lepsza na +++
rcferwrv 27.06.2009 @ 15:24
czcionka za duza, reszta** na +++
Roch 27.06.2009 @ 15:32
Czcionka z pewnością powinna być większa niż była poprzednio, ale chyba o jeden px przesadziliście ze zwiększaniem jej.
korpi 27.06.2009 @ 18:50
Jak dla mnie zmiany nie potrzebne
wiklef 28.06.2009 @ 10:30
Według mnie czcionka jest w sam raz, jak się komuś nie podoba to można zmienić w przeglądarce ;)
Poza tym świetnie że zamieniliście kolumny miejscami, dobry krok! Strona jest 3 razy czytelniejsza, aż się zdziwiłem jak wszedłem dziś na stronę :)

Oby tak dalej, pozdrawiam
Bartek 29.06.2009 @ 16:51
Bardzo sie ciesze, ze czcionka zostala zwiekszona!!! A jezeli ktos uwaza, ze jest za duza, to moze ja sobie w kazdej chwili zmniejszyc poprzez opcje przegladarki.
Adam 29.06.2009 @ 17:30
Czcionka jest za duża nie podoba mi się nowa wersja w ogóle.
krzychu.pl 30.06.2009 @ 08:22
czcionka duża, może nawet trochę za bardzo ale lepiej w tą stronę nieco pójść niż odwrotnie. Chyba przeniesienie z kolumnami na prawą stronę nie ma jak dla mnie uzasadnienia, ja jestem przyzwyczajony do starej formuły.
Ogólnie to można byłoby zrobić tak, że kolumny byłyby po obydwu stronach

Tak bardziej globalnie to przydałby się jakiś face lifting strony, dostosowanie do rozdzielczości 1920x1080 bo coraz więcej jest takich monitorów. Obecnie pozostaje bardzo dużo niezapełnionego miejsca po obydwu stronach.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 3 i 5 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16