PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Książka telefoniczna dodatkiem do Wyborczej

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ksiazka-telefoniczna-dodatkiem-do-wyborczej-5257.html
QR Code
Książka telefoniczna dodatkiem do Wyborczej

Piotr Baranowski, 22 grudnia 2008, 13:26
Tagi: DiTel

W poniedziałek, 29 grudnia 2008 roku, do Gazety Wyborczej zostanie dołączona płyta CD-ROM firmy Ditel z Książką Telefoniczną.

Wydawnictwo będzie zawierało spis numerów klientów indywidualnych, firm i instytucji z województwa w którym zostanie zakupiona.

Płyta zostanie dołączona w prezencie, klient zapłaci jedynie cenę Wyborczej, czyli 1,50 zł.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Krzysiek 24.12.2008 @ 23:05
heh już myślałem że wyborcza chce sobie zwiększyć objętość :D
ddluk(blogplay.eu) 25.12.2008 @ 21:11
Jakby dołożyli normalną drukowaną książkę to by dla wielu była porażka przy zakupie :) Kupujesz sobie gazetę by przeczytać rano w autobusie czy pociągu a dostajesz magiczną księgę z numerkami :P
raf56 28.12.2008 @ 22:22
Nie jestem zbytnim entuzjastą kupowania "gadżecików" dołaczonach do gazet i czasopism,wręcz tego nie cierpię.Domyślam sie,że wielu z was też ma takie odczucia z oczywistych powodów.Jeśli chodzi o czasopisma(szczególnie kobiece) typu Pani domu,Naj,przyjaciółka i jakie tam jeszcze są,to co rusz można napotkać jakieś "super dodatki"-jak to reklamują
które w efekcie są zwykłą tandetą.W tym momencie przypomniał mi się pewien skecz Kabaretu Młodych Panów jeśli się nie mylę,przedstawiał on właśnie pracę w redakcji jednego z takich kolorowych czasopism :P
Pozwolę sobie zacytować fragment tegoż kabaretu:
"-szefie dzwonił jakiś facet ma na sprzedaż 500m rury PCV 5cm średnica,-dobra panowie burza mózgów,
-mam!potniemy je na małe krążki i do następnego nr dołączymy jako kolczyki albo bransoletki,szef:świetny pomysł" :P . Wracając do głównego wątku wypowiedzi czyli do książki telefonicznej jako dodatku do GW to nie uważam tego za zły pomysł,lepsze to niż para rękawiczek bądź czajnik :P

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 7 i 1 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike air max 90... 30.11.2017, 09:03