PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Kup Multimo, zbieraj punkty PayBACK

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/kup-multimo-zbieraj-punkty-payback-1023.html
QR Code
Kup Multimo, zbieraj punkty PayBACK

Piotr Baranowski, 10 maja 2007, 22:04
Tagi: GTS Energis, Multimo, PayBACK

Spółka Payback oraz GTS Energis promują dostęp do Internetu poprzez program lojalnościowy.

Program lojalnościowy Playback skierowany jest do klientów indywidualnych, którzy kupując usługę MULTIMO poprzez program PayBACK otrzymują dodatkowy bonus - punkty PayBACK. Punkty można wymieniać na atrakcyjne nagrody.
Do programu PayBACK można przystąpić w każdej chwili. Wystarczy założyć konto w serwisie www.payback.pl. Zakup MULTIMO dodatkowo premiowany jest punktami PayBACK. Nowy klient otrzymuje od 350 do 1600 punktów, które można wymienić na. atrakcyjne nagrody (aktualna lista nagród znajduje się na stronie www.payback.pl).

Przemysław Klich ze spółki Payback powiedział:

Będąc firmą działającą w Internecie szczególnie zależy nam na jak największym rozwoju dostępu do ogólnoświatowej sieci. Dlatego oferta Multimo skierowana do uczestników naszego programu cieszy nas szczególnie. Atrakcyjna oferta dostępu do Internetu staje się jeszcze bardziej korzystna dzięki możliwości pozyskania punktów w naszym programie. Nasi Użytkownicy przekonali się już jak atrakcyjne nagrody mogą uzyskać za punkty PayBACK.
Marcin Kotlarski, Dyrektor Działu Marketingu w firmie GTS Energis powiedział:
Dobre programy lojalnościowe służą zwiększaniu sprzedaży oraz budowaniu relacji między firmą a klientem. Rozpoczynając współpracę z firmą PayBACK liczymy na umocnienie pozytywnych relacji z obecnymi klientami i pozyskanie nowych, którym możemy poprzez program lojalnościowy PayBACK zaoferować dodatkowe korzyści.

MULTIMO to usługa stałego dostępu do Internetu dla klientów indywidualnych posiadających linię telefoniczną TP SA.. Dzięki MULTIMO można korzystać z wysokiej jakości połączeń z Internetem, niezawodnego i nieograniczonego dostępu do sieci, a także szybkiego wysyłania i odbierania wiadomości, bez limitu transferu danych. W ramach usługi MULTIMO oferowane jest szerokopasmowe łącze do Internetu o zdefiniowanej szybkości transmisji do abonenta, dynamiczny adres IP oraz do wyboru jeden z 3 zestawów instalacyjne z modemem ADSL. Najniższy abonament tej usługi to tylko 34 zł + VAT. MULTIMO oferuje transfer od 512 do 6144 kb/s. Instalacja MULTIMO kosztuje jedynie 1 zł + VAT. Więcej informacji o usłudze na stronie www.multimo.pl.

PayBACK
PayBACK to największy internetowy program lojalnościowy w Polsce. Stworzyła go poznańska spółka Payback. Pozwala on na utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami oraz buduje ich lojalność. W zamian za korzystanie z określnych usług i produktów otrzymują oni punkty PayBACK. Te mogą z kolei wymieniać na atrakcyjne prezenty.
Tylko w roku 2006 Użytkownicy programu PayBACK otrzymali prezenty za łączną kwotę 6 milionów złotych.
Klientami PayBACK są już Allegro, BZ WBK, mBank, Inteligo, Vobis, Home.pl, Komputronik.pl, Militaria.pl, Helion.pl, Wysyłkowa.pl, PayGSM.pl, otoMoto.pl.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 12 i 1 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości