PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Leposy - mobilna gra dla użytkowników Heyah

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/leposy-mobilna-gra-dla-uzytkownikow-heyah-1304.html
QR Code
Leposy - mobilna gra dla użytkowników Heyah

Piotr Baranowski, 21 czerwca 2007, 12:26
Tagi: Heyah, rozrywka

Heyah uruchomiła Leposy - grę społecznościową na komórki. Przy pomocy telefonu komórkowego użytkownik wchodzi w wirtualny świat zamieszkany przez stworzenia zwane Leposami, stale odwiedzany przez tysiące graczy.

Każdy może stworzyć jedynego w swoim rodzaju leposa – stworzenie „żyjące” w telefonie Heyah, którego charakter i wygląd zależy od użytkownika. Przez całą dobę gracz może wydawać leposowi polecenia wysyłając wiadomości SMS, natomiast zmiany w ustawieniach leposa użytkownik dokonuje poprzez serwis internetowy. Wizerunek gotowego Leposa można sobie przesłać za pomocą MMSa. Użytkownicy mają za zadanie opiekować się swoim „zwierzątkiem”, mogą także komunikować się z innymi leposami i wchodzić z nimi w interakcje. Mają również możliwość publikowania swoich pomysłów na forum, wymyślania nowych obiektów i zjawisk. Równocześnie właściciel każdego leposa może wziąć udział w wielu wydarzeniach i konkursach nie tylko wpływających na świat gry, ale również pozwalających zdobyć atrakcyjne nagrody.

Gra pozwala na budowanie społeczności dzięki udziałowi w wieloosobowych przedsięwzięciach rozgrywających się w świecie, gdzie wszystko jest możliwe i zmienia się w zawrotnym tempie. W ten sposób gracze współtworzą wirtualną rzeczywistość.

Aby rozpocząć grę wystarczy wysłać SMS o treści LEPOS na numer 8089, a następnie postępować zgodnie z otrzymywanymi instrukcjami. Gra dostępna jest w subskrypcji, gdzie tygodniowa opłata wynosi 2,44 zł. Jednak każdy użytkownik może przez pierwszy tydzień korzystać z gry nieodpłatnie.

Heyah postanowiła wprowadzić na rynek komórkowy grę Leposy obserwując rosnącą popularność gier wieloosobowych oraz zainteresowanie użytkowników wirtualnymi światami współtworzonymi przez społeczności użytkowników. Zwłaszcza, że komórka doskonale nadaje się na mieszkanie dla wirtualnego pupila. Jest zawsze przy nas, zawsze włączona i zawsze gotowa połączyć nas z przyjaciółmi.

Gra Leposy powstała przy współpracy Działu Marketingu Heyah oraz firmy one2tribe.

reklama

Ostatnie opinie internautów

e e e e e e e e e e e e e 21.01.2011 @ 11:20
one sa spox co wy do nich macie ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
mi9 10.02.2011 @ 10:35
Masz racje YEAH
Sanki 23.02.2011 @ 09:31
Do tych którym nie działa komenda LEPOSY ANULUJ. Polecam komendę LEPY ANULUJ (tez na 8089)mi zadziałała dostałem ja dopiero po paru tygodniach od operatora gry;( (szkoda ze nie znalem wcześniej i zdążyło mi już sporo kasy zeżreć) Gra naciągacz. Zanim przedłuży subskrypcje pyta ale robi to w takich godzinach kiedy przeciętny użytkownik śpi (04:27)
Jakiś tam 5.05.2011 @ 21:26
Leposy potrafią zjeść siana ale fajnie się gra i można masę ludzi poznać
darijusz123 23.07.2011 @ 12:59
Ch**e mi 3 zlote zaje***y sk***ny zaje***ne. A niby ze za darmo ku**a...! Leposy to g**no. Ostrzegam!!! Ja pi***le, ku**a debile zaj***ne gierki!!!!!!!!!!

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 6 i 9 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości