PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > LG będzie konstruował swoje telefony na bazie rozwiązań Ericssona

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/lg-bedzie-konstruowal-swoje-telefony-na-bazie-rozwiazan-ericssona-291.html
QR Code
LG będzie konstruował swoje telefony na bazie rozwiązań Ericssona

Piotr Baranowski, 9 lutego 2007, 13:34 (ostatnio zmodyfikowano w piątek, 9 lutego 2007 o 15:46)
Tagi: Ericsson, HSDPA (High Speed Downlink Packet Access), LG Electronics

LG podpisały porozumienie licencyjne z Ericssonem dotyczące U360 - zaawansowanej platformy mobilnej, która jest częścią linii produktów Ericsson HSPA.

Platforma U360 charakteryzuje się najwyższym stopniem integracji i najniższym zapotrzebowaniem na energię, umożliwiając w ten sposób producentom wyprodukowanie niezwykle małych telefonów komórkowych HSPA. Działają one w technologii HSDPA o szybkości transferu 3,6 Mbps, a także w zaawansowanym, trójzakresowym WCDMA oraz czterozakresowym EDGE/GPRS. Takie właściwości aparatów powodują, iż mogą one byś używane na całym świecie.

Robert Puskaric, szef Ericsson Mobile Platforms:

Bardzo się cieszymy, że LG wybrał platformę mobilną U360 i podjął decyzję o rozszerzeniu współpracy między naszymi firmami. Wybór U360 zapewnia firmie LG Electronics posiadanie najmniejszego i najbardziej optymalnego pod względem kosztów rozwiązania HSPA.


Dr Woo-young Kwak, wiceprezes i szef działu firmy, zajmującego się badaniami i rozwojem dziedziny komunikacji mobilnej w LG:
Jesteśmy bardzo zadowoleni z mobilnych platform firmy Ericsson. W oparciu o nie stworzyliśmy wiele - cieszących się powodzeniem - modeli telefonów komórkowych. Pomogło nam to osiągnąć pierwsze miejsce na rynku WCDMA. Platforma U360 firmy Ericsson dostarcza bardzo zaawansowaną technologię, co w konsekwencji pozwoli nam wprowadzić na rynek światowy niewielkie telefony, wzbogacone o wiele funkcji.

Źródło: Ericsson

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 4 i 8 wynosi: