PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > LG prezentuje czytający w myślach telefon interaktywny LG KF600

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/lg-prezentuje-czytajacy-w-myslach-telefon-interaktywny-lg-kf600-3349.html
QR Code
LG prezentuje czytający w myślach telefon interaktywny LG KF600

Michał Gruszka, 12 lutego 2008, 10:47 (ostatnio zmodyfikowano w wtorek, 12 lutego 2008 o 10:47)
Tagi: LG, LG Electronics, nowy telefon

Firma LG, lider technologii i wzornictwa w komunikacji mobilnej, wprowadza na światowe rynki model LG KF600 bogaty w funkcje i prosty w obsłudze telefon, niemalże czytający w myślach użytkownika, dzięki niespotykanemu interfejsowi InteractPad™.

W zastosowanym interfejsie InteractPad™ fizyczne klawisze nawigacyjne zastąpiono zmieniającymi się w zależności od kontekstu przyciskami wirtualnymi, ułatwiającymi dostęp do zadań. Nowy interfejs został opracowany przez LG w odpowiedzi na potrzebę uproszczenia nawigacji po zaawansowanych funkcjach nowoczesnych telefonów.

InteractPad™ w modelu LG KF600 wyświetla wirtualne przyciski menu potrzebne do wykonania odpowiednich zadań, dzięki czemu nie trzeba wyszukiwać poszczególnych funkcji.

Jest to rozwiązanie o wiele prostsze niż nawigacja za pomocą klawiszy i eliminuje konieczność zapamiętywania funkcji klawiszy. Wirtualne przyciski są większe i lepiej rozmieszczone niż klawisze, co dodatkowo ułatwia obsługę telefonu.

InteractPad™ to idealny interfejs sterowania funkcjami multimedialnymi telefonu, takimi jak cyfrowy odtwarzacz audio, aparat fotograficzny i kamera wideo. Funkcje nie są przypisane do klawiszy, dzięki czemu każda z nich ma własny, intuicyjny interfejs, niezmiernie ułatwiający obsługę.

Dodatkowe ułatwienie zapewniają reakcje dźwiękowe, wizualne i dotykowe interfejsu InteractPad™. Naciśnięty przycisk wirtualny staje się większy, a telefon delikatnie wibruje i wydaje krótki dźwięk. Reakcja interfejsu zwiększa realizm przycisków wirtualnych i wygodę oraz prostotę użytkowania telefonu.

W telefonie LG KF600 zastosowano osiem dynamicznych, eleganckich i zabawnych motywów interfejsu graficznego, co nadaje mu niepowtarzalny charakter, a tym samym stwarza użytkownikom wiele opcji do personalizacji telefonu.

Motywy graficzne, inspirowane są m.in. dziełami znanego artysty Keitha Haringa
i wpływają na wszystkie aspekty interfejsu LG KF600, włącznie z nawigacyjnym InteractPad™. Oznacza to, że gdy użytkownik wybiera główne motyw, odpowiednio zmienia się cała grafika aplikacji, menu, ikon i tapet.

Model LG KF600 przewyższa zaawansowaniem wszystkie inne telefony z wysuwaną klawiaturą i jest niezwykle prosty w obsłudze dzięki niespotykanemu interfejsowi i systemowi nawigacji przez InteractPad™.

Dr Skott Ahn, prezes LG Electronics Mobile Communications. powiedział:

LG KF600 i InteractPad™ są doskonałym przykładem, jak firma LG ułatwia korzystanie z telefonów, stosując udoskonaloną technologię interfejsu użytkownika. Wzornictwo tego modelu jest skoncentrowane na prostocie obsługi i reprezentuje najnowsze osiągnięcia LG w produkcji praktycznych telefonów.
Model ten to dopiero zapowiedź nowego trendu na rynku telefonii komórkowej, ponieważ firma LG bada i opracowuje nowe metody prostszej obsługi i będzie nadal skupiać się na funkcjach zapewniających praktyczne korzyści użytkownikom.

Model LG KF600 wyposażono we wszechstronne funkcje multimedialne, takie jak aparat fotograficzny o rozdzielczości 3 megapikseli, odtwarzacz MP3, kamerę wideo, radio FM, Bluetooth i inne. Jego ergonomiczny kształt idealnie współgra z eleganckim, błyszczącym wykończeniem.

reklama

Ostatnie opinie internautów

paczek 12.02.2008 @ 14:28
dziś to chyba już standard ;p wszystko odnośnie LG, prawie każdy news :/

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 13 i 14 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości