PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > LG SWIFT 7 z Windows Phone7

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/lg-swift-7-z-windows-phone7-7839.html
QR Code
LG SWIFT 7 z Windows Phone7

Maciej Celmer, 11 października 2010, 16:21 (ostatnio zmodyfikowano w poniedziałek, 11 października 2010 o 16:29)
Tagi: LG, LG Swift, LG Swift 7, LG Swift 7Q, Windows, Windows Phone 7

LG Electronics wprowadza na światowy rynek swój pierwszy telefon z systemem operacyjnym Windows® Phone 7 — LG Swift 7 i LG Swift 7Q. Nowy system operacyjny ma umożliwić użytkownikom szybszy i łatwiejszy sposób pracy.

LG SWIFT 7 jest wynikiem bezpośredniej współpracy producenta z firmą Microsoft. Zdaniem producenta najnowsza seria telefonów ma zapewnić bezproblemową obsługę najnowszego produktu Windows, oraz funkcji dostępnych tylko w telefonach LG. Wszystkie przydatne aplikacje np. oparta na technologii DLNA funkcja Play To, aplikacja Scan Search z kategorii Augmented Reality oraz funkcja Voice to Text są dostępne w telefonach LG na Windows Phone 7, umieszczone pod ikonami „Live Tiles”, do których można dotrzeć za pośrednictwem zintegrowanych grup (tzw. hubs).

Funkcja Play To pozwala użytkownikom wysyłać pliki multimedialne zdjęcia, filmy wideo lub muzykę do innych urządzeń cyfrowych, bez podłączania ich do urządzeń zewnętrznych za pomocą kabli.

ScanSearch to aplikacja należąca do kategorii Augmented Reality, która łączy użytkowników ze światem informacji. Dzięki skanowaniu, telefon wyświetlając realny obraz, przedstawia informacje w czasie rzeczywistym odnośnie pobliskiej restauracji, aktualnej pogody lub okolicznych sklepów, jak również do usług rozrywkowych i bankowych.

LG Swift 7 udostępnia rówież popularne usługi firmy Microsoft: Xbox LIVE® i Zune®. Dzięki nim, konsumenci mają bezpośredni dostęp do gier i muzyki. Mogą korzystać ze wszystkich funkcji rozrywkowych w jednym urządzeniu.

System Windows Phone 7 oferuje całkiem nowe rozwiązania ekranu startowego dzięki przyciskom Live Tiles, które zapewniają łatwiejszy dostęp do informacji i usług w sieci oraz aplikacji ważnych dla użytkowników. Sześć grup (hubs) w systemie operacyjnym zbiera funkcje dotyczące kontaktów, obrazów, gier, muzyki i wideo, najnowszych aplikacji oraz aplikacji biurowych.

Na polskim rynku telefon LG Swift 7 będzie dostępny już od 29 października 2010r. Model LG Swift 7Q – nie jest na razie planowany na polskim rynku.

Sugerowana cena detaliczna LG Swift 7 na rynku otwartym: 1899zł brutto. Telefony w pierwszym etapie będą dostępne u dystrybutorów m.in. Vobis, Komsa, Euro AGD RTV oraz w sklepie internetowym LG: www.lge-sklep.pl Współpraca z operatorami planowana jest w II etapie.

Specyfikacja techniczna:Źródło: LG

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 13 i 2 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości