PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > m.PasjaGSM.pl - serwis dla urządzeń mobilnych

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/m-pasjagsm-pl-serwis-dla-urzadzen-mobilnych-6652.html
QR Code
m.PasjaGSM.pl - serwis dla urządzeń mobilnych

Mariusz Burski, 8 listopada 2009, 15:53
Tagi: PasjaGSM

Od pewnego czasu działa mobilna wersja naszego serwisu http://m.PasjaGSM.pl.

Serwis jest przeznaczony dla urządzeń mobilnych. Strona w wersji lajt świetnie nadaje się do przeglądania w telefonach komórkowych, smartfonach oraz innych urządzeniach mobilnych posiadających łączność z Internetem.

Strona waży niewiele - ok 50kB (łącznie dane wysłane i odebrane). m.PasjaGSM.pl cały czas jest rozbudowana. Jeśli sami macie jakieś propozycje, zachęcamy do współtworzenia naszego serwisu! Wszelkie pomysły i propozycje prosimy przesyłać na redakcyjnego maila: redakcja@pasjaGSM.pl

Bądź z nami na bieżąco wszędzie gdzie się znajdujesz! Zapraszamy http://m.PasjaGSM.pl.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Kuki 8.11.2009 @ 17:14
Strona m.PasjaGSM.pl otwierana przez Opere Mini z ustawiona wysoką jakością obrazów zajmuje 8kb :)
Ten wpis o mobilnej wersji strony zjmuje 6kb :)

Strona PasjaGSM.pl otwierana przez Opere Mini z ustawiona wysoka jakością obrazów zajmuje 113kb
Ten wpis o mobilnej wersji strony zajmuje 67kb

Bardzo dobry wynik :) Dzięki.
spiro 8.11.2009 @ 21:50
redakcjo - w przegladarce samsunga komentarze do newsow sa tak wyswietlane ze w jednej linijce sa maksymalnie trzy(!) znaki. niestety tak jest od pewnego czasu, wczesniej wszystko wyswietlalo sie jak nalezy.
@Piotr Baranowski 9.11.2009 @ 03:26
Przyjrzymy się w najbliższym czasie mobilnej wersji serwisu i poprawimy niedociągnięcia.
HNM 9.11.2009 @ 08:46
w telefonie sony ericsson wchodze czytać np na mobilnej wersji o mobilnej wersji a przenosi mnie na informacje o erze. cos chyba nie tak to powinno działać? sprawdźcie tez to. druga sprawa. fajnie by bylo jakby byl tam od razu link do bezpłatnych smsow a przy okazji. mialo byc tam do kazdej sieci to dlaczego od jakiegoś czasu nie mozna wysyłać smsow do sieci orange od dobrych kilku dni macie awarie wysyłania smsow do orange i nadal jest to samo.
Filip 12.11.2009 @ 11:41
Witam,
Bardzo sięcieszęże takie coś powstało. Lubie nowinki telefoniczne, a niesetty w listopadzie kończy mi się umowa na stałe łącze, nie przedłżam bo mało korzystam, więc pozostanie mi jedynie telefon i internet w nim. Mam heyah więc drogo nie wyjdzie.
Mam tylko prośbę czy dałoby się zrobić by było archiwum newsów, tak bym za jednym połączeniem skorzystał jak najwięcej? Ewentualnie jakieś działy, typu: heyah, simplus, orange itp. Jezeli takie coś jużistnieje to przepraszam, ale jeszcze nie łączyłem się na teleonie z PasjąGSM. Pozdrawiam

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 15 i 14 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16