PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Magazyn Brief na iPada w technologii Adobe

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/magazyn-brief-na-ipada-w-technologii-adobe-8217.html
QR Code
Magazyn Brief na iPada w technologii Adobe

Maciej Celmer, 17 grudnia 2010, 13:31
Tagi: aplikacja, Brief, iPad

Magazyn marketingu i sprzedaży Brief będzie pierwszym polskim branżowym tytułem w wersji na iPad. Aplikacja przygotowywana jest we współpracy z firmą Optizen Labs, przy użyciu technologii InDesign CS5 oraz usług Adobe Digital Publishing Suite.

Dzięki zastosowaniu tych technologii magazyn Brief dołączy do uznanych tytułów jak: The New Yorker, WIRED czy Martha Stewart Living. Pierwsze tabletowe wydanie Brief będzie dostępne w AppStore od stycznia 2011 roku.

Grzegorz Kiszluk, prezes zarządu wydawnictwa AdPress powiedział:

Dla magazynu Brief, istniejącego na polskim rynku od 11 lat, to przełomowy, otwierający nowe możliwości etap jeszcze większego zaangażowania czytelników w nowe projekty uruchamiane w 2011 roku. W ramach Akademii Briefu realizujemy projekty szkoleniowe i seminaryjne. Kontynuujemy też budowę platformy Brief for Poland oraz zwiększamy liczbę audycji w ramach BriefTv. Bardzo istotne miejsce w nowej odsłonie Briefu zajmuje modyfikacja layoutu oraz treści w kierunku zaspokajania potrzeb mniejszego
i większego biznesu

Adobe Digital Publishing Suite oferuje profesjonalnym wydawcom zestaw dostępnych w hostingu gotowych usług, narzędzi i technologii przeglądania, które umożliwiają tworzenie, publikowanie i sprzedawanie treści cyfrowych bezpośrednio oraz przez partnerów dostarczających treści lub najważniejsze rynki komunikacji mobilnej. Oprogramowanie Digital Publishing Suite, opracowane w oparciu o produkty Adobe Creative Suite i Adobe InDesign CS5, umożliwia nowatorskie tworzenie i dostarczanie czytelnikom treści pod marką wydawcy oraz korzystanie z elastycznego modelu sprzedaży i pogłębionych raportów analitycznych.

Do narzędzi Adobe Digital Publishing Suite dodane zostały moduły Overlay Creator Panel, Content Viewer, Content Bundler i Digital Publishing Plug-in for InDesign CS5, które przyspieszają przekazywanie edycji cyfrowych na urządzenia biurkowe i tablety.

Źródło: Adobe

reklama

Ostatnie opinie internautów

wertas 19.12.2010 @ 13:34
nie wiem czy to ma sens. jakby robili wersje na tablety, żeby użytkownicy wszystkich tabletów mogli mieć możliwość przeglądania wybranych gazet. a z resztą poco to jak na galaxy tab jest 16 polskich tytułów gazet i magazyny w hubach

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 9 i 0 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości