PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > MassDial - kampanie telefoniczne od FreecoNet

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/massdial-kampanie-telefoniczne-od-freeconet-6771.html
QR Code
MassDial - kampanie telefoniczne od FreecoNet

Mariusz Burski, 7 grudnia 2009, 19:18
Tagi: FreecoNet, GSM, MassDial, PSTN, VoIP

Nie potrzebujesz telefonicznych konsultantów, żeby poinformować swoich klientów o aktualnej promocji, nowościach w ofercie, albo złożyć im życzenia świąteczne. Nie musisz też sam wykonywać setek telefonów, powtarzając wyuczone formułki, tracąc czas i przy tym nadwyrężając gardło. Wystarczy, że skorzystasz z nowej usługi MassDial od FreecoNet - czytamy w komunikacie prasowym.

Mass Dial umożliwia zestawianie połączeń na dowolną liczbę numerów jednocześnie i odtworzenie wcześniej przygotowanego komunikatu. Aby skorzystać z tej usługi, należy wcześniej założyć konto we FreecoNet, a następnie - z poziomu dostępnego przez internet panelu użytkownika - poprosić o uruchomienie MassDial. Kiedy już usługa zostanie aktywowana, trzeba wgrać w panelu przygotowaną wcześniej bazę numerów telefonów i plik z nagranym komunikatem. Wiadomość może też zostać odczytana przez dostępny we FreecoNet syntezator mowy. Decydując się na tę drugą opcję, wystarczy tylko wpisać tekst w odpowiednim polu w konsoli MassDial. Komunikat można personalizować dla każdego numeru telefonu.

"Dla tworzonej kampanii telefonicznej można także m.in. określić dni i godziny wykonywania połączeń oraz sposób ponawiania połączeń, jeżeli rozmówca nie mógł odebrać telefonu. Jednocześnie można też wskazać numer telefonu, na jaki ma zostać przekierowane połączenie (np. do Call Center), jeśli rozmówca będzie zainteresowany reklamowaną ofertą. Potem można już zaczynać kampanię. Śledzenie przebiegu akcji umożliwiają rozbudowane raporty, które pokazują dokładny status wykonywanych połączeń. Cena usługi to 149 zł brutto na miesiąc, do czego należy doliczyć koszt połączenia. Dla przykładu minuta odsłuchanej przez odbiorcę wiadomości na terenie Polski kosztuje 5 groszy brutto" - mówi Jan Wyrwiński, Prezes Zarządu FreecoNet SA.

Usługę MassDial od FreecoNet wyróżnia jeszcze to, że został do niej udostępniony interfejs programowania aplikacji, czyli tzw. API. Pozwala to na integrację dowolnych zewnętrznych systemów, np. CRM, z platformą FreecoNet i wzbogacenie ich np. o możliwość wykonywania połączeń masowych.

Więcej informacji o masowych usługach FreecoNet można uzyskać na stronach partnerskich operatora: http://www.wirtualnyfaks.pl oraz http://www.masowo.pl.

Źródło: FreecoNet

reklama

Ostatnie opinie internautów

medyk 7.12.2009 @ 22:18
kolejna platforma do generowania telefonicznego spamu.
MMK 8.12.2009 @ 00:17
OMG! zrozumiałbym zaporową cenę 10.000 miesięcznie... Tak to niemalże przeciętny Kowalski sobie na to może pozwolić, a co dopiero różne, nawet małe firemki. Tragedia w siedmiu aktach. :/

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 14 i 13 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości