PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Master Telecom na Targach Technicon Innowacje 2008

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/master-telecom-na-targach-technicon-innowacje-2008-5012.html
QR Code
Master Telecom na Targach Technicon Innowacje 2008

Piotr Baranowski, 17 października 2008, 15:47
Tagi: Click2Call, IVR, Master Telecom

Spółka Master Telecom na tegorocznych Targach Technicon Innowacje 2008 zaprezentuje swoje rozwiązania komunikacyjne opracowane przy współpracy z firmami działającymi w ramach Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Targi Techniki Przemysłowej, Nauki i Innowacji Technicon odbędą się w Gdańsku po raz czwarty. W dniach 21-23 października swoje produkty i osiągnięcia zaprezentuje tam osiem firm z Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Jedną z nich jest gdyńska firma Master Telecom, która rozwija systemy komunikacyjne w technologii IP oraz wdraża autorskie oprogramowanie QSMaster Call Center System służące do usprawnienia komunikacji z klientami w rozwijających się firmach usługowych. Firmach, które szczególną wagę przywiązują do kontroli kosztów przedsięwzięcia i efektywności pracy personelu. QSMaster oferuje szereg narzędzi raportujących i statystycznych dotyczących prowadzenia infolinii lub centrum wsparcia technicznego.

Na bazie współpracy z firmami PPNT, system QSMaster został uzupełniony o kolejne moduły funkcjonalne. Są to:

  • Text to Speech - w zapowiedziach i komunikatach głosowych można teraz używać wysokiej jakości syntetycznego głosu - funkcja szczególnie przydatna gdy komunikaty mają być zmienne a nawet spersonalizowane.
  • Statystyki IVR - monitoring użyteczności scenariusza automatycznych zapowiedzi głosowych - funkcja umożliwia opracowanie i doskonalenie takiego drzewa wyborów aby idealnie pasowały do rzeczywistych potrzeb klientów.
  • Click2Call - komunikacja głosowa z klientami, którzy proszą o kontakt poprzez stronę internetową - natychmiastowe oddzwonienie do klienta skraca czas między poznaniem oferty a nawiązaniem kontaktu handlowego lub technicznego.
  • ID Card - specjalny rodzaj interaktywnego powitania głosowego współpracującego z bazą danych, które umożliwia wstępną identyfikację klienta po unikatowym numerze np. karty członkowskiej, numeru kontrahenta, numeru faktury, numeru telefonu - funkcja upraszcza i skraca obsługę stałych klientów.
  • Connector - zestaw bibliotek API dla programistów, umożliwiający komunikację z systemem IP PBX / QSMaster - funkcje umożliwiające wykorzystanie we własnym oprogramowaniu informacji o nadchodzących połączeniach, sterowanie połączeniami wychodzącymi, uzyskanie dostępu do nagrań połączeń.

Nowatorskie systemy gdyńskich inżynierów mogą być z powodzeniem wykorzystywane w firmach i przedsiębiorstwach, przez sklepy internetowe, wirtualne agencje turystyczne i operatorów telekomunikacyjnych. Wszędzie tam, gdzie jakość obsługi ma największy wpływ na skuteczność sprzedażową i przywiązanie klienta.

Spółka MASTER TELECOM, mająca swoją siedzibę w Pomorskim Parku Naukowo - Technologicznym w Gdyni, rozpoczęła swoją działalność w 2003 roku i zajmuje się projektowaniem oraz realizacją systemów telekomunikacyjnych i internetowych. W ramach projektu TELEAKADEMIA.PL Spółka wdraża systemy telefoniczne IP dla firm (IP PBX, CALL CENTER) oraz organizuje szkolenia, kursy i warsztaty dla użytkowników, programistów oraz administratorów nowoczesnych systemów telekomunikacyjnych.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 13 i 14 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości