PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Masz Sony-Ericssona w Erze? Zaktualizuj oprogramowanie!

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/masz-sony-ericssona-w-erze-zaktualizuj-oprogramowanie-6341.html
QR Code
Masz Sony-Ericssona w Erze? Zaktualizuj oprogramowanie!

Łukasz Roguski, 21 sierpnia 2009, 10:15
Tagi: Era, Sony Ericsson

Sieć Era poinformowała o konieczności aktualizacji oprogramowania w kilku modelach Sony-Ericssona. Bez aktualizacji mogą występować problemy z korzystaniem z telefonów podczas korzystania z nich w zagranicznych sieciach komórkowych (w roamingu).

Według przedstawionego klientom komunikatu problem polega na zmianie sposobu kodowania rozmów telefonicznych w sieciach 3G (UMTS). Problem dotyczy następujących modeli firmy Sony Ericsson: C510, C702, C902, C905, W910, W595, G502, K660i, K850i.

Aby zaktualizować oprogramowanie trzeba odwiedzić pod adresem http://www.sonyericsson.com/updateservice

Źródło: Era, własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

kiko 21.08.2009 @ 10:53
Jak rozumiem, w innych sieciach też ten problem wystąpi, bo chodzi przecież o sam telefon. Ciekawe, czy powiadomią ludzi jak Era, czy "zapomną"...
Daktyl 21.08.2009 @ 20:46
Przecież model telefonu nie ma wpływu od jakiego operatora jest dostarczony, więc zastanawiające jest dlaczego o tym poinformowała tylko era.
nick 22.08.2009 @ 12:12
Widać inni operatorzy nie poczuwają się do obowiązku, a szkoda bo to żaden problem tak zrobić. Albo wychodzą z założenia że skoro Era to już podała to oni nie muszą.
xcvbxcv 22.08.2009 @ 19:24
mylisz sie daktyl na model telefonu ma wplyw operator np serja SPV w orange są produkowane przez HTC tylko i wylacznie dla Orange, a roznia sie od tych ,,uniwersalnych" drobnymi modyfikacjami oprogramowania, simlockiem i logiem operatora
heniog 24.08.2009 @ 12:21
Ciekawe, że inni operatorzy nie podali takiej informacji, a przecież wszyscy posiadają bądź posiadali w ofercie ten telefon. Ja na szczęscie go nie mam i oprogramowania aktualizować nie muszę.
darek 26.08.2009 @ 15:54
Raczej nie kupuje w ten sposób telefonu.Jesli juz to przez aukcje, jak np. za10groszy.pl

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 7 i 13 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16