PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > mBank: konto ważne przez rok bez doładowań

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/mbank-konto-wazne-przez-rok-bez-doladowan-5227.html
QR Code
mBank: konto ważne przez rok bez doładowań

Piotr Baranowski, 16 grudnia 2008, 14:30
Tagi: mBank mobile, MVNO (Mobile Virtual Network Operator), pre-paid, promocja

mBank mobile uruchomił świąteczną promocję, dzięki której można otrzymać specjalną kartę SIM z roczną ważnością konta na rozmowy wychodzące. Oznacza to, że Klienci mogą wykonywać i odbierać połączenia przez 365 dni, bez konieczności regularnego zasilania telefonu. Warunkiem wykonywania połączeń jest jedynie posiadanie środków na koncie.

Klienci otrzymują starter z zasileniem w wysokości 5 PLN, które mogą wykorzystać na dowolne usługi w mBank mobile. Koszt specjalnego startera wynosi 35 PLN. Promocja potrwa do wyczerpania zapasów.

mBank mobile z okazji swoich drugich urodzin zaproponował także MIXer w specjalnej odsłonie. W ramach promocji Klienci otrzymują za darmo 900 minut. Dodatkowo każde zasilenie konta telefonicznego dokonane poprzez mTRANSFER, Stałe Doładowanie lub Doładowanie SMS premiowane jest bonusem równym 50% jego wartości.

reklama

Ostatnie opinie internautów

krzychu.pl 16.12.2008 @ 22:55
mBank mobile jest bardzo ciekawą siecią. Na początku istnienia swojej działalności (a był to pierwszy MVNO czyli wirtualny operator) oferował bardzo atrakcyjne stawki. Niestety, rynku nie zawojował. A przyczyna jest bardzo prosta i niestety błaha - brak znajomości marki wśród użytkowników. I mimo, że to jeden z lepszych pre-paidów (kiedyś najlepszy) to i tak ta promocja jak kolejne pozostaną niezauważone i przejdą bez echa... Po prostu niewielu ludzi zna ich ofertę i jest w stanie skonfrontować ją z tym z czego aktualnie korzystają.
Mobilking potrafił i nadal kontynuuje w mediach szeroko zakrojoną kampanię reklamową i przynosi to efekty - w tak krótkim czasie mają już ok 150 tys. kart SIM. A mBank mobile? Czeka na cud chyba.

julka88 17.12.2008 @ 18:40
Z każdym dniem coraz więcej ludzi zakłada konta w mBanku. Ostatnio ruszyli ofensywnie z nową kampanią reklamową. W telewizji, w radiu, na ulicy - zewsząd atakuje się paleobankowość i zachęca do podążenia z duchem czasu i założenia konta internetowego. To przynosi efekt.
Sama mam konto w mBanku i nigdy jeszcze nie zawiódł on moich oczekiwań. Podobnie mBank mobile jest, kolokwialnie mówiąc, "kawałem dobrej roboty". Szkoda tylko, że tak słabo wypromowanym i rozreklamowanym. Nie rozumiem czemu mBank nie prowadzi też kampanii na rzecz telefonii komórkowej. Myślę, że jest duży błąd.
doroteczka 18.12.2008 @ 18:44
mBank jako operator, jak każdy inny na początku potrzebuje czasu, aby się przebić, zostać zauważonym wśród długodziałającej już konkurencji. Ma duże szanse ponieważ oferty wydają się być bardzo atrakcyjne. Jak dla mnie np. promocja z aktywnym kontem przez cały rok jest ogromnym plusem, jedną z najważniejszych rzeczy zaraz po stawkach, które też wydają się być kuszące.
Jeszcze nie tak dawno istniały trzy, znane właściwie każdemu, krajowe sieci komórkowe. Aż do czasu, kiedy w zawrotnym tempie zaczęły pojawiac się nowe. Próbowały pozyskać ogromną popularność, jednak w większości przypadków, bez wielkich sukcesów. Jak będzie z mBank mobile? Zobaczymy. Dorównanie ogromnej konkurencji z wieloletnim doświadczeniem jest nie lada wyzwaniem. Ilość wciąż pojawiających się na rynku, nowo założonych sieci komórkowych jest dużą przeszkodą, siła przebicia musi być tym większa. Natomiast popularność mBanku jako długostażowej, renomowanej firmy i jak narazie bardzo atrakcyjna oferta, to ogromne plusy.
doroteczka 18.12.2008 @ 18:49
Bardzo ważnym czynnikiem, jak zauważono w powyższych komentarzach, jest oczywiście kampania reklamowa. mBank mobile mimo bardzo korzystnej oferty, głośną kampanią się jak narazie nie wykazał, co z pewnością minimalizuje jego szanse przebicia. Liczę na to, że w najbliższej przyszłości się to zmieni.
adsenior 12.06.2009 @ 06:20
Ależ się rzucili! Za 5 zł, z tego 3 na rozmowy można kupić starter w Orange, również ważny na rok!

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 14 i 4 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości