PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > mBank Mobile: 100 mln SMSów w serwisie transakcyjnym

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/mbank-mobile-100-mln-smsow-w-serwisie-transakcyjnym-6661.html
QR Code
mBank Mobile: 100 mln SMSów w serwisie transakcyjnym

Mariusz Burski, 9 listopada 2009, 18:06
Tagi: BRE Bank SA, mBank mobile, MVNO (Mobile Virtual Network Operator)

Szczególny prezent otrzymał od mBanku Klient, do którego wysłano 100-milionowy SMS w serwisie transakcyjnym. W nagrodę za otwartość na nowe technologie i korzystanie z potwierdzeń smsowych, otrzymał on telefon i zestaw startowy mBank mobile.

Nowoczesne formy komunikacji z Klientem są znakiem rozpoznawalnym mBanku. Darmowe hasła smsowe do potwierdzania operacji w serwisie transakcyjnym pojawiły się w mBanku w 2005 roku. Rok później bank udostępnił usługę powiadomień smsowych, dzięki którym Klienci otrzymują bezpłatnie wiadomości dotyczące bezpieczeństwa swoich danych i środków, a w ramach abonamentów informacje o wskazanych przez siebie transakcjach i operacjach bankowych.

100 000 000 SMS wysłany przez mBank został nagrodzony w szczególny sposób. Wspierając bezpieczny wybór Klienta, bank uhonorował go nowym telefonem Nokia N97 i kartą startową Darmofon w mBank Mobile.

"Dostałem przesyłkę z mBanku i... szeroko otworzyłem oczy ze zdziwienia! Miło być docenionym przez własny bank - zwłaszcza w ten sposób. Nowy telefon już mi świetnie służy, jestem abonentem mBank mobile i na pewno będę korzystał z SMSów transakcyjnych!" - opowiada Pan Andrzej z Warszawy, szczęśliwy Klient ze 100 - milionowym SMSem.

Usługa SMS jest skonstruowana tak, aby maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo zdalnych operacji na koncie. Wiadomość może być wysłana tylko do zarejestrowanego na mLinii numeru telefonu posiadacza rachunku. Powiadomienia smsowe mBanku to także jeden z najszybszych i najbardziej nowoczesnych sposobów uzyskiwania informacji o rachunku bankowym, transakcjach i kluczowych danych, dostępny w każdym miejscu i czasie.

mBank, część BRE Banku SA, to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci mają swobodny dostęp do najkorzystniejszych propozycji. Z oferty mBanku korzysta już ponad 2,2 mln Klientów.

Źródło: mBank Mobile

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 10 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości