PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > mBank mobile udostępnił możliwość migracji między taryfami

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/mbank-mobile-udostepnil-mozliwosc-migracji-miedzy-taryfami-8786.html
QR Code
mBank mobile udostępnił możliwość migracji między taryfami

Maciej Celmer, 16 marca 2011, 13:36
Tagi: mBank, mBank mobile, migracja, promocja

Wirtualny operator komórkowy mBank mobile udostępnił abonentom nowe rozwiązanie w ramach usługi migracji między taryfą standardową a promocyjną z zachowaniem stawki na połączenia w wysokości 19 groszy za minutę połączenia. Przełączenie na taryfę promocyjną jest płatne.

Dotychczas Abonenci mBank mobile mogli dokonać wyłącznie jednej zmiany taryfy z warunków promocyjnych na warunki standardowe, a ich decyzja o wyborze odpowiedniej taryfy była ostateczna. Dzięki nowo wprowadzonemu udogodnieniu, Abonenci mogą swobodnie zmieniać taryfę na najbardziej dopasowaną do ich potrzeb. Możliwe jest dokonanie dowolnej liczby zmian, zarówno z warunków standardowych na promocyjne, jak i z promocyjnych na standardowe.

Damian Miros, odpowiedzialny za wdrożenie usługi powiedział:

Rozszerzenie usługi zmiany taryfy daje Abonentom możliwość praktycznego sprawdzenia, które z oferowanych warunków bardziej odpowiadają ich indywidualnym potrzebom. Atutem nowej funkcjonalności jest również zwiększenie elastyczności dostępnych taryf

Klienci mBank mobile mogą dokonać zmiany taryfy samodzielnie poprzez wybranie na klawiaturze telefonu krótkiego kodu: *147*55#.

Koszt zmiany taryfy standardowej (27 gr/min) na promocyjną wynosi 10 zł, usługa jest bezpłatna w przypadku dokonania zmiany z taryfy promocyjnej na standardową.

Szczegóły dotyczące zmiany taryfy oraz regulaminy dostępne są pod adresem: http://mbankmobile.pl/pomoc/zmiana_taryfy.html.

Źródło: mBank mobile

reklama

Ostatnie opinie internautów

dawid9222 16.03.2011 @ 13:48
Z jednej strony, to dobrze, że mBank proponuje taką możliwość, ale z drugiej strony szkoda, że kosztuje aż tyle.
Całkiem fajnie byłoby gdyby migracja była bezpłatna, ale pozostanie w nowej taryfie byłoby już płatne.
Użytkownik miałby możliwość sprawdzenia nowej oferty (np przez 24h), i ewentualny powrót, bez ponoszenia dodatkowych opłat.
M&M 16.03.2011 @ 14:17
dawid9222 - to przepis na nadużycia, "sprytni" klienci by sobie wędrowali między taryfami :-).
MBank Mobile to bardzo ciekawa oferta, pozwalająca znacząco obniżyć koszta rozmów poprzez np. aktywne korzystanie z produktów bankowych mBanku. Jeżeli dodać do tego pracę na zasięgu Polkomtela, który moim zdaniem jest najlepszy (dla rozmów), to mBank jest drugim, po Gadu Air najlepszym wirtualnym operatorem. Fakt, jest ta stała taryfa 19 groszy, ale tam chyba są jakieś ograniczenia co do wykupywania pakietów internetowych.
Tak, sprawdziłem i według regulaminu: http://mbankmobile.pl/regulaminy/archiwum/19_groszy_do_wszystkich.pdf
z zastrze8eniem 8e w
Promocji nie jest dostepna usługa mZnajomi oraz pakiety internetowe inne ni8
Pakiet Internet 50 MB wskazany w pkt IV.
Chociaż w sumie ten jeden pakiet 50MB może pokrywać większość potrzeb, przy mało intensywnym korzystaniu.
dawid9222 16.03.2011 @ 14:32
M&M - to aby zabezpieczyć się przed nadużyciami możnaby wprowadzić limity.
Np: Możliwa tylko jedna 'migracja testowa' z danego numeru. Więc przez np 24h klient miałby czas na zdecydowanie się czy pozostaje i płaci 10zł, czy wraca bezpłatnie.
Jeśli powróciłby do standardowej taryfy po wykorzystaniu 24h testowych, i jednak zapragnąłby taryfy promocyjnej (symulacja nadużycia), to owszem mógłby, ale już za cenę 10zł płatnej przed migracją.
No ale nie ja tu dyktuję warunki ;-)
@Frasier 16.03.2011 @ 19:16
10 zł to dużo, ale tutaj chodzi pewnie o uspkojenie klientów, którzy utknęli z raz wybraną taryfą i nie mogli jej zmienić. Znaczy pewnie mogli - przenieść się do innej sieci, wrócić od razu juz na wybraną taryfę. To jednak było zbyt skomplikowane.
Dobrze, że zmiana jest możliwa i z reguły są to zmiany płatne. Nie pamiętam dokłądnie, ale chyba w Simplusie zmiana profilu to 1,50zł? Tam jest sens ciągłej zmiany. Tutaj chodzi o jednorazowe wyjście z czegos, w czym sie utknęło.
Polacy są mistrzami nadużywania promocji i niestety w każdej dziedzinie życia trzeba z góry zakładać, ze ktoś chce nas oszukać. Poprawne skonstruowanie regulaminu promocji nie należy do łatwych. Jeżeli jest nieprzemyślany, to może łątwo obrócic się przeciw nam.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 9 i 12 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości