PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > "Merytoryczność w Sieci" - podsumowanie drugiego tygodnia

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/merytorycznosc-w-sieci-podsumowanie-drugiego-tygodnia-5253.html
QR Code
"Merytoryczność w Sieci" - podsumowanie drugiego tygodnia

Piotr Baranowski, 21 grudnia 2008, 13:27
Tagi: Konkurs, PasjaGSM

Z wszystkich kmentarzy, które pojawiły się w dniach 8-14 grudnia wybraliśmy trzy, które w naszym przekonaniu zasługują na wyróżnienie.

Ponownie merytorycznych i wartych wyróżnienia komentarzy było tak dużo, że wybór był naprawdę trudny.

Niestety zgodnie z regulaminem nie mogliśmy brać pod uwagę komentarzy, które nie zawierały adresów mailowych.

55zł od Sferia

Wg mnie ta promocja dla Playa to tak naprawdę spory sukces. Operator przez 9 miesięcy dostawał na swoje konto co miesiąc po 50 zł co tak naprawdę przy ich ofercie niewielu użytkowników było to w stanie przegadać i nagromadziło się trochę tych środków na koncie. A teraz Ci użytkownicy którzy przeważnie posiadają telefon 2G dostaną w miarę dobry telefon 3G więc te zebrane jak i przyszłe środki będą wykorzystywać już przeważnie we własnej sieci Play anie w roamingu Plusa... Bo zanim Play zbuduje własną sieć 2G minie jeszcze trochę czasu. No i dużą ilość zebranego Pakietu złotówek wykorzysta się jak już MTRy płacone po 1.01 będą mniejsze. Dodatkowo Play wycofał z cennika 21 telefonów przed 15 grudnia więc jest teraz okazja by Play pozbył się zalegających w magazynach telefonów by w nowym roku przedstawił już lepszą ofertę. A uczestnicy tej promocji pozostają w przekonaniu, że zostali "wyjątkowo" wyróżnieni i nagrodzeni więc będą robić dobrą prasę wśród swoich znajomych chwaląc Playa.

Bramka VoIP od FreecoNETWszystkie działania poprawiające frekwencję w wyborach są dobre. Jeżeli zostaną zachowane wszystkie zasady bezpieczeństwa (czyli naprawdę jedna osoba = jeden głos oraz anonimowość przy głosowaniu) to jestem jak najbardziej za. Można narzekać na to, że coraz więcej rzeczy nie robimy "osobiście", czyli jak napisał natkasal, ale nie można zapominać o drugiej stronie medalu. Dzięki takim rozwiązaniom technologicznym osoby niepełnosprawne lub mające problem z wyjściem z domu (chore lub np. na urlopach macierzyńskich z malutkim dzieckiem) mogą zagłosować i korzystać w pełni ze swoich praw obywatelskich w sposób komfortowy i wygodny dla nich. A pomaganie osobom, które są w jakiś sposób słabsze jest naszym moralnym obowiązkiem. A smsy są dobrym wynalazkiem, a gdy komuś przeszkadzają i ma inne możliwości - niech nie korzysta. Wszystko jest dla ludzi. Chociaż zgadzam się, że list miłosny napisany na pięknej papeterii jest mistrzostwem samym w sobie.

Starter od PlayJuż kiedyś pisałem o takich zmianach marek przez polskie firmy. Nie jest to nic innego jak wyprowadzanie pieniędzy z naszych firm za granicę. Wiadomo, zaczął się kryzys i każdy dodatkowy grosz się liczy. A jak najłatwiej go zdobyć? Wystarczy zmusić posiadane przez siebie zagraniczne firmy do zakupu posiadanej przez siebie marki. Wygląda to mniej więcej tak na przykładzie PTK Centertel (dawna idea, obecny orange): Właścicielem PTK Centertel jest TP SA -> właścicielem TP SA jest France Telecom -> właścicielem marki Orange jest France Telecom. We France Telecom potrzeba pieniędzy, więc wymusza on na PTK Centertel (przypominam, że poprzez TPSA jest jego właścicielem) kupno od siebie marki Orane za naprawdę grube pieniądze. Czyli tak na prawdę każe sam sobie płacić, z tym wyjątkiem, że płacone jest z Polski, polskimi pieniędzmi do Francji. W ten oto sposób polska firma traci kasę którą mogła przeznaczyć np. na rozwój podczas gdy jej zagraniczny właściciel spokojnie ją sobie "doi".
reklama

Ostatnie opinie internautów

andrea 21.12.2008 @ 16:29
Gratulacje dla wygranych a dla innych powodzenia w dalszej grze.
Macol 22.12.2008 @ 14:50
Dziekuje za takie wyroznienie :) Normalnie czlowiek doceniony to czlowiek zadowolony wiec ja zrobie wlasna wersje konkursu :)

Do przyszlego tygodnia, postaram sie czytac Wasze komentarze i wybiore imho najlepszy. Zwyciezca dostanie wygrany przeze mnie starter oraz bonus - po aktywacji numeru doladuje mu konto kwota 20zl :)
daria456 28.06.2011 @ 12:07
dla wszystkich wygranych BRAVO.A dla innych powodzenia!!

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 2 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości