PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > "Merytoryczność w Sieci" - podsumowanie dwóch kolejnych tygodni

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/merytorycznosc-w-sieci-podsumowanie-dwoch-kolejnych-tygodni-5435.html
QR Code
"Merytoryczność w Sieci" - podsumowanie dwóch kolejnych tygodni

Piotr Baranowski, 27 stycznia 2009, 22:16
Tagi: Konkurs, PasjaGSM

Z wszystkich komentarzy, które pojawiły się w dniach 5 stycznia - 18 stycznia wybraliśmy aż sześć, które w naszym przekonaniu zasługują na wyróżnienie.

55zł od Sferia

mona @ 2009-01-06 19:32 w "UKE: Rozmowy będą tańsze"
Play może ma niższą stawkę do wszystkich sieci, za to dzwonienie do Playa jest najdroższe (tylko mk ma naprawdę równe stawki). Pamiętam czasy, kiedy rozmowy były naprawdę drogie a jeden sms kosztował 40 gr ;) Moim zdaniem- rynek jest coraz bardziej konkurencyjny: równa taryfa heyah zmniejszyła stawkę do 44gr/min, dopiero potem MK i Play obniżyli swoje stawki. To dobre tendencje. Moim zdaniem- na dzień dzisiejszy nie ma co wiązać się umową z operatorem- znacznie bardziej opłaca się prepaid. Zwłaszcza, jeśli stawki faktycznie w połowie roku ulegną odgórnemu zmniejszeniu. Ciekawa jestem tylko jak wówczas zmieni się cennik Playa,który teraz zarabia na tych "innych" stawkach.

Bramka VoIP od FreecoNET

felusia - felusi@gazeta.pl @ 2009-01-11 22:49 w "Klienci Ery przesłali 162 mln sms"
To prawda, liczba wysyłanych SMSów i MMSów stale się powiększa. Ludzie coraz częściej rezygnują z kontaktu poprzez tworzące naszą tradycję kartki świąteczne, w sposób bezpośredni czy nawet poprzez rozmowy telefoniczne, na rzecz wiadomości tekstowych i multimedialnych. Pojawia się pytanie; "Czy to dobrze, czy źle?" I tu z pewnością zdania są podzielone. Stopniowa zmiana na pewno jest wielką korzyścią dla operatorów. Jednak warto zwrócić uwagę, że człowiek bardzo często we współczesnych pośpiechu, dobie techniki, zatraca ważne wartości, a także wbrew pozorom bardzo istotne tradycję oraz bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem. Niestety podejrzewam, że takie szczegóły nie zrobią na nas specjalnego wrażenia, dopóki w wyniku ich nagromadzenia, nie znajdziemy się w sytuacji kryzysowej.

Starter od Play

pduncz @ 2009-01-16 15:20 w "mPay: Nasz system będzie standardem"
@przedmówca Nieprawdą jest, że klient płaci za każdą operację. W mPay nie płaci. W rozwiązaniu takim jak z Citi (sprzężenie z kontem bankowym) pieniądze nie są też zamrażane na oddzielnym koncie. Ja wiem że QRCode to bardzo fajniusi pomysł, ale to nie jest rozwiązanie na wszystko. Nie wszystkie telefony mają kamerkę, nie zawsze ona jest sprawna. Nie każdy chce wgrywać, odpalać jakąś aplikację za każdym razem, itp, itd. Mi się bardzo podoba, że parkuję samochód, wybieram z książki w telefonie "Parking - start", a później "Parking - stop". I już. Bez zawracania głowy jakimś QRCode. Albo jak wsiadam w autobus i wybieram z książki "Bilet ZTM 20 minut". I już. (wyłączyłem PIN dla niskich kwot).

55zł od Sferia

Galaktyczny Edek - @ 2009-01-13 18:25 w "Konferencja prasowa Play w PasjaGSM.pl"
Niestety chciałoby się powtórzyć za Szekspirem "dużo hałasu o nic". Jeśli zadać sobie pytanie co nowego ta konferencja przyniosła klientom i osobom interesującym się telekomunikacją to trzeba powiedzieć jasno - absolutnie nic. Nie odpowiedziano na ŻADNE z pytań nurtujących (co zastanawia w świetle przełożenia konferencji o tydzień) jak kształt oferty utrzymaniowej dla abonentów którym niedługo kończy się umowa czy kiedy sieć Play stanie się multimedialną nie tylko z nazwy (brak poczty elektronicznej i faksu, bardzo drogi Internet). Ba! postawiono nawet na tworzenie fikcji, jak 2 mln użytkowników (ile z nich to martwe dusze, nałapane w grudniu?) Zaserwowano za to "jarmarczną powtórkę z rozrywki", powtarzającą się co rok. Stąd należy wysnuć wniosek, że w styczniu 2010 pan Marcin Gruszka znów się ostrzyże - co jest taką tradycją jak w średniowieczu pierwsza kąpiel w dzień świętego Jana. O merytoryczności będzie można zapomnieć.

Bramka VoIP od FreecoNET

r.stachurka - @ 2009-01-14 06:41 w "PandaLabs: złośliwe oprogramowanie od McDonald's?"
No cóż miło ze strony PandaLabs, że pokusiło się o takie zestawienie, ale wydaje mi się, że powinni w pierwszej kolejności popracować nad swoimi silnikami wyszukującymi wirusy, o jak do tej pory to każdy kogo znam i używał produktów PandaLabs to musiał na nowo instalować system, ponieważ program często kasował pliki systemowe. Ja osobiście używam programu NOD32 i jak do tej pory nie narzekam na wirusy, regularnie używam skanerów online dla pewności i jakoś udaje mi się unikać wirusów. W zasadzie to dużo zależy od nas, od tego jakie odwiedzamy strony internetowe, już samo google wzięło się za blokowanie stron z których instalowało się złośliwe oprogramowanie, jednak przy tak olbrzymiej ilości stron w sieci niestety ale musimy zdać się na własny rozsądek i nie wertować nieznajomych stron, a jeżeli już to najlepiej założyć sobie w systemie konto użytkownika i przez niego przeglądać, wtedy część złośliwego oprogramowania nie może się zainstalować do systemu. Pozdrawiam. Rafał

Starter od Play

adrenalina - @ 2009-01-18 23:55 w "Zarząd Biedronki potwierdza uruchomienie sieci komórkowej - najniższe na rynku doładowanie i koszty rozmów"
I kolejna nowa sieć komórkowa. Zawsze raczej drażniły mnie wciąż pojawiające się nowe sieci chcące podbić rynek nie prezentując w zasadzie niczego szczególnego. W tym przypadku jednak zmuszona jestem obserwować dalszy przebieg rozwoju sieci Biedronka. Niespotykane niskie koszty utrzymania numeru, a jednocześnie niskie stawki to prawie wszystkich sieci są niesamowicie zachęcające. Njabardziej znane sieci komórkowe od zawsze ścigają się pod kontem jak najniższych stawek za smsy czy minuty, ale raczej nie było tendencji do obniżania wysokości ceny doładowań. Tu widac pojawiła się nowa inicjatywa, jak dla mnie niesamowicie interesująca. Nie ukrywam, że ta nowo powstająca sieć według mnie może mieć ogromne powodzenie, Już niedługo okaże się jak będzie naprawdę, ake nowa taktyka z jaką wyszła sieć Biedronka, może okazać się wspaniałym pomysłem na pozyskanie wielu klientów.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Szakalabombas 29.01.2009 @ 03:12
Gratuluję. Zresztą sam dzięki "Merytoryczność w Sieci" odkryłem ciekawy portal, w którym z pewnością spędzę trochę czasu. Na marginesie, komentowanie rzeczy o których ma się pojęcie to czysta przyjemność, a nawet jakby przyszło mi pisać newsy na podobny portal, wcale bym nie pogardził.
krzychu.pl 29.01.2009 @ 12:50
Gratuluję zwycięzcom no i pozostaje zachęcić innych do komentowania meytorycznego jak i konstruktywnego.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 11 i 9 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości