PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > "Merytoryczność w Sieci" - wyniki

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/merytorycznosc-w-sieci-wyniki-8862.html
QR Code
"Merytoryczność w Sieci" - wyniki

Maciej Celmer, 24 marca 2011, 15:14
Tagi: Konkurs, Merytoryczność w Sieci, wyniki

Czwarty i piąty tydzień konkursu "Merytoryczność w Sieci" dobiegł końca. Dziękujemy wszystkim czytelnikom za zaangażowanie i merytoryczne wpisy. Znamy już zwycięzców, którzy otrzymają nagrody. Przed nami ostatni tydzień, który wyłoni dalszych zwycięzców.

Modem Global One HSDPA 7,2 Mbps od firmy INEA trafi do czytelnika i komentatora o nicku M&M. Dysponuje on i dzieli się konkretną wiedzą, a także w umiejętny sposób wywołuje i uczestniczy w dyskusji.

Dwa głośniki Nokia Mini Spiker MD-9 powędrują do czytelników: Hajdek i Cami.

Startery GaduAIR wraz z doładowaniem w wysokości 30 złotych trafią do czytelników:

  • M&M
  • Sylwia
  • kamilxy
  • dawid
  • SUPER
  • ada
  • Cami
  • Limonka
  • mily09
  • ewka
  • muciomacio
  • bliźniaki06
  • hajdek

W ostatnim tygodniu nagrodą jest telefon Nokia 5230 + Navigation Kit oraz startery GaduAir z doładowaniem o wartości 30 złotych. Na nagrodę tygodnia szanse mają wszyscy, łącznie z czytelnikami, którzy już wygrali inne nagrody. Niech zwycięży najlepszy.

reklama

Ostatnie opinie internautów

dawid9222 24.03.2011 @ 15:25
Gratuluję zwycięzcom, i jednocześnie dziękuję za ciekawe dyskusje i informacje ;-)
Ostatni tydzień i chyba najbardziej emocjonujący ;-)
A zatem niech wygra najlepszy! ;-)
Powodzenia! ;-)
Hajdek 24.03.2011 @ 15:49
Serdecznie dziękuję za nagrody i gratuluję pozostałym zwycięzcom! Życzę powodzenia w ostatnim tygodniu ; )
M&M 24.03.2011 @ 18:45
Modem się bardzo przyda, dziękuję. On chyba obsługuje też CDMA (widziałem opis na aukcji charytatywnj WOŚP), zatem jest przyszłościowy. Polkomtel coś tam zapowiadał o wersji prepaid internetu CDMA... To by było coś :-).
Cami 24.03.2011 @ 19:46
Wielkie dzięki za głośniki, mam nadzieję, że mnie nikt za nie nie skrzywdzi w środkach komunikacji masowej :-). To taki żarcik oczywiście, obiecuję, że będę ich rozważnie używać i na pewno nie będę nikomu przeszkadzać.
kamilxy 24.03.2011 @ 22:12
Bardzo serdecznie dziękuje organizatorowi i gratuluje wszystkim którzy udzielali się na forum:-) ja ostatnio jestem bardzo zajęty stąd mała aktywność, ale z pewnością będę zaglądał i czytał, a jak starczy czasu na mądre słowo, nie zawaham się:-)
Serdecznie pozdrowienia:-)
blizniaki06 25.03.2011 @ 01:14
Dziękuję serdecznie za wyróżnienie, jednocześnie gratulując Pozostałym Wygranym...
Kiedy Ktoś pokazał mi tę stronkę (dziękuję Ci, Ktosiu) wymruczałam: "eee, to nie dla mnie! przecież ja nie mam krzty wiedzy o nowych technologiach!" A jednak skusiłam się na wtrącenie swoich trzech groszy, i - jak widać - opłacało się... ;)
Raz jeszcze dziękuję i pozdrawiam!
blizniaki06 27.03.2011 @ 17:39
Chciałam jeszcze chylić czoła przed wszystkimi, którzy dzielą się tu swoją wiedzą, w sposób niezwykle merytoryczny, ale i okraszony dużą dozą kultury osobistej...
Ktoś mógłby zapytać, co na owym wortalu czyni osoba tak niezorientowana w nowinkach technicznych, jak ja? Primo - lubię wiedzę, podaną w każdej postaci. Sekudo - moją pasją są ludzie, dysputy, wymiana opinii, swobodny przepływ myśli, dryfowanie na fali zdań. Trzy - nie bez znaczenia jest fakt, że owo "wojowanie - w słusznej sprawie - słowem" przynieść może profity (a ja mam półtora miesiąca na zdobycie niebagatelnej kwoty, na leczenie dziatwy, więc tonący brzytwy się chwyta...)...
Chciałam zatem podziękować "zebranemu wokół newsów Towarzystwu" za sympatyczną i - na poziomie - konwersację, za "dopuszczenie mnie" do głosu, w sprawach, w których - na pewno - nie czuję się ekspertem... Wybaczcie niewiedzę - wynikającą, bynajmnie, nie z ignorancji, a raczej z innego profilu zainteresowań. Kilku istotnych spraw dowiedziałam się
blizniaki06 27.03.2011 @ 17:41
tutaj... I pewnie teraz, z sentymentem, będę zaglądała na różne serwisy dla pasjonatów. Także GSM.
Fajna akcja, profesjonalnie przepowadzona, skupiająca wartościowe Jednostki. Dzięki; tak trzymać! ;)
blizniaki06 27.03.2011 @ 17:43
errata: *bynajmniej..., * przeprowadzona
(jak się człowiek śpieszy, to się byczek cieszy ;))

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 5 i 10 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16