PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > "Merytoryczność w Sieci" - wyniki

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/merytorycznosc-w-sieci-wyniki-8940.html
QR Code
"Merytoryczność w Sieci" - wyniki

Maciej Celmer, 5 kwietnia 2011, 11:21
Tagi: Konkurs, Merytoryczność w Sieci, wyniki

Ostatni tydzień konkursu "Merytoryczność w Sieci" za nami. Dziękujemy wszystkim czytelnikom za zaangażowanie i merytoryczne wpisy. Znamy już zwycięzcę, który otrzyma ostatnią nagrodę.

Telefon Nokia 5230 + Navigation Kit ufundowany przez Nokia Polska, otrzyma czytelniczka o nicku Cami. Wykazała ona ogromna inicjatywę i podzieliła się Ona z czytelnikami cennymi uwagami popartymi wiedzą. Dodatkowym atutem okazało się aktywne uczestnictwo w dyskusjach i nawiązywanie konwersacji z innymi komentującymi.

Wszystkie nagrody zostaną wysłane w tym tygodniu.

Źródło: wł

reklama

Ostatnie opinie internautów

Cami 5.04.2011 @ 12:33
Dziękuję. Nie ukrywam, że nagroda wydarzyła się w bardzo dla mnie trudnym okresie i trochę mnie ten telefon poratuje. Na pewno nie zapomnę ani o sponsorze, ani o serwisie :-).
kamilxy 5.04.2011 @ 21:39
Gratulacje dla zwyciezcy:)) to był świetny konkurs, zrobiony nie na zasadzie "wymyśl badziewną historyjke, my wylosujemy sobie 2 i damy nagrody he he he", a rzeczywiście wymagający zaangażowania, wiedzy i chęci do pomocy, rozmowy. Wielkie uznanie zarówno dla zwycięzców jak i prowadzących. Oby było takich więcej;)
pozdrawiam:-)
Malina 6.04.2011 @ 10:10
Cami, gratulacje:-)) I powodzenia w wyjściu cało z życiowych zakrętów:-)
@Maciej Celmer 6.04.2011 @ 12:34
@kamilxy - będzie ich więcej na pewno. Mamy już nagrody do kolejnego konkursu. Śledźcie info na wortalu;]

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i zachęcam do odwiedzania jak najczęściej naszego wortalu.
dawid9222 6.04.2011 @ 16:13
Ja też chciałbym wszystkim podziękować i pogratulować zwycięzcom ;-)
Miło spędzało się czas, dyskutując z innym komentatorami ;)
Co prawda moja wiedza na te tematy nie jest wielka, ale spędzając czas tutaj, dowiadywałem się wielu ciekawych informacji, dzięki czemu czasem mogłem zabłysnąć przed znajomymi ;-)
Tak czy inaczej, na pewno będę często tu zaglądał
Pozdrawiam ;-)
kamilxy 7.04.2011 @ 00:29
Świetna wiadomość panie redaktorze:-)) pewnie spróbujemy swoich szans w kolejnych edycjach:)
pozdrawiam:)
blizniaki06 7.04.2011 @ 18:10
Oooo, długo mnie nie było (jedne z tych Bardzo Ważnych Spraw)...
Ja także dziękuję za mile spędzony czas.
Cami - zasłużone gratulacje! :) <Ty i Hajdek jesteście w tym niezrównani ;)>
Pozdrawiam wszystkich.
A.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 2 i 5 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16