PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > "Merytoryczność w sieci" - wyniki z drugiego tygodnia

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/merytorycznosc-w-sieci-wyniki-z-drugiego-tygodnia-8676.html
QR Code
"Merytoryczność w sieci" - wyniki z drugiego tygodnia

Maciej Celmer, 1 marca 2011, 13:13 (ostatnio zmodyfikowano w wtorek, 1 marca 2011 o 13:44)
Tagi: brak

Drugi tydzień konkursu "Merytoryczność w sieci" dobiegł końca. Dziękujemy wszystkim czytelnikom za zaangażowanie i merytoryczne wpisy. Znamy już zwycięzców, którzy otrzymają nagrody. Przed nami cztery tygodnie, które wyłonią dalszych zwycięzców.

Modem Global One HSDPA 7,2 Mbps ufundowany przez operatora INEA, oraz starter z doładowaniem 30 zł od GaduAir trafią w tym tygodniu do czytelnika i komentatora o nicku Jacek85. Decyzję ułatwiły jego przemyślane komentarze oraz dodatkowe informacje pozostawiane w wpisach, które zachęcały do dyskusji.

W tym tygodniu postanowiliśmy wyróżnić czytelnika o nicku dawid9222. Za trafne podsumowania dyskusji, wyciąganie cennych wniosków i szybką reakcję na pojawiające się treści, otrzyma on Nokia Mini Spiker MD-9 ufundowany przez Nokia Poland oraz starter z doładowaniem 30 zł od GaduAir.

Zestawy startowy GaduAir 5zł z doładowaniem w wysokości 30 złotych od GaduAir trafi do czytelniczki o nikcu Wanda.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.

Gratulujemy i zapraszamy do dalszego uczestnictwa w konkursie.

Źródło: wł

reklama

Ostatnie opinie internautów

dawid9222 1.03.2011 @ 13:55
Dziękuję bardzo ;) Miło jest być docenionym ;)
Pozdrawiam serdecznie, i gratuluję pozostałym zwycięzcom =)
Wanda 1.03.2011 @ 13:55
Dziękuję bardzo za starter. W końcu będzie okazja sprawdzić, czy faktycznie słusznie czyta się tyle dobrego o Gadu Air. Pakiety internetowe wyglądają zachęcająco.
Jacek85 1.03.2011 @ 18:18
Dziękuję.
Gratuluję również Wandzie i Dawidowi. Szczerze mowiąc jestem trochę zaskoczony wygraną, obstawiałem właśnie kogoś z wymienionej dwójki bądź Koksika.
Trzymam mocno kciuki za Was w następnym tygodniu :).
AnnaKa 1.03.2011 @ 21:19
A ja gratuluję:)
koksik1000 2.03.2011 @ 00:42
Jacek na początku gratuluje tobie i pozostałej dwójce, mam nadzieje ze nie siądziecie na laurach i dalej będę mógł poczytać ,,merytoryczne”komentarze w waszym wykonaniu, jeszcze raz gratuluje
Frasier 2.03.2011 @ 20:31
Nagroda dotarła (Samsung Avila z tygodnia wcześniejszego). Nie miałem jeszcze okazji porządnie się zająć tym telefonem, ale prezentuje się lepiej niż na testach, które widziałem. Miałem wątpliwości, czy np. ekran będzie dostatecznie czuły, bo na testach które widziałem prezentujący musieli powtarzać operacje po kilka razy. Nic z tych rzeczy, wszystko chwyta za pierwszym razem, a oni chyba mieli tremę przed kamerą :-). Jedyny minus to pokręcony sposób na otwarcie tylnej klapki. Gdybym po 15 minutach nie znalazł tego filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=DFclZ91mBSQ to prawdopodobnie zrobiłbym stress test Avila vs. ściana :-). Żartuję, telefon jest naprawdę zgrabny, a klapka po wyrobieniu będzie chodzić sprawniej. Zestaw nawigacyjny też wygląda dobrze, a kompletnym zaskoczeniem była karta na 12 miesięcy Naviexperta, ale z jej aktywacją poczekam do lata.
Niezaplanowanym bonusem była bardzo ładna torba sponsora, Inei. Fajnie wszystko było zapakowane.
Dziękuję bardzo.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 15 i 13 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16