PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > "Merytoryczność w Sieci" wyniki z trzeciego tygodnia

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/merytorycznosc-w-sieci-wyniki-z-trzeciego-tygodnia-8758.html
QR Code
"Merytoryczność w Sieci" wyniki z trzeciego tygodnia

Maciej Celmer, 11 marca 2011, 16:02 (ostatnio zmodyfikowano w piątek, 11 marca 2011 o 16:08)
Tagi: Konkurs, Merytoryczność w Sieci, wyniki

Trzeci tydzień konkursu "Merytoryczność w sieci" dobiegł końca. Dziękujemy wszystkim czytelnikom za zaangażowanie i merytoryczne wpisy. Znamy już zwycięzców, którzy otrzymają nagrody. Przed nami trzy tygodnie, które wyłonią dalszych zwycięzców.

Telefon Samsung powędruje do czytelniczki o nicku Wanda. Jest ona bardzo dobrze merytorycznie przygotowana. Podaje konkrety, analizuje i dzieli się swoją wiedzą w komentarzach.

Głośnik Nokia otrzyma czytelnik o nicku kamilxy. Potrafi z punktu widzenia praktyka obronić się wobec niejednokrotnie twardych argumentów innych czytelników.

Wyróżniony też zostaje dawid9222, który otrzyma starter GaduAIR i doładowanie 30 złotych, za trzymanie wysokiego poziomu merytoryki w wypowiedziach.

Również Frasier otrzyma starter wraz z doładowaniem. Wartość Jego wypowiedzi jest bardzo wysoka.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.

Gratulujemy i zapraszamy do dalszego uczestnictwa w konkursie.

Źródło: wł

reklama

Ostatnie opinie internautów

kamilxy 11.03.2011 @ 16:31
Serdecznie gratuluje wszystkim zwycięzcom i również dziękuję za wyróżnienie :-) Wando, zasłużyłaś na telefon:)
Pozdrawiam :)
dawid9222 11.03.2011 @ 16:34
Dziękuję bardzo ;)
Gratuluję także pozostałym zwycięzcom ;)
Jak widać, merytoryczność się opłaca ;)
Pozdrawiam serdecznie ;)
kamilxy 11.03.2011 @ 16:42
Dokładnie, jeszcze tylko dodam, o ile świat byłby lepszy gdyby ludzie zawsze tak ze sobą rozmawiali i komentowali jak my staramy się tutaj:)
pozdrawiam :-)
Frasier 11.03.2011 @ 18:17
Dziękuję i gratuluję. Starter i doładowanie się przydadzą. Teraz już bliscy nie będą mieli wymówki przed spróbowaniem Gadu AIR - starter nówka, nieśmigana :-) będzie czekał. Sam przeniosłem się do tej sieci jakoś w Czerwcu zeszłego roku i nie narzekam.
Przy okazji chciałem podkreślić, że PAsjaGSM to nie jest żadna ściema - nagrody przysyłają :-). Moja Avila zaliczyła dzisiaj pierwsze "łapanie" satelitów podczas spaceru. Google Maps działał, pozycję pokazywało nawet w lesie, a naliczanie co 1kB to naprawdę fajna sprawa. Człowiek jest w głuszy, która o Play nie słyszała (a więc nie ma ich tanich pakietów danych), ma jakiś zasięg z W3, ale nie martwi się o pakiety z taktem co 100 kB. Schodzi tyle, ile się korzysta.
I o to chodzi :-).
Wanda 11.03.2011 @ 19:23
Dziękuję za spóźniony prezent na Dzień Kobiet :). Nie ukrywam, że to właśnie ten Samsung zmotywował mnie do częstego komentowania. Cieszę się, że było nie tylko częste, ale i wartościowe :). Moja córka od dawna prosiła mnie o telefon dotykowy, a ten Samsung jest bardzo popularny w jej szkole. Tradycyjne są podobno "nudne". Nigdy nie było jednak na niego "zbędnych" pieniędzy. Szykuje się tylko kłótnia podczas podróży - czy Avila ma odtwarzać bajki/muzykę na tylnym siedzeniu, czy służyć za mapę :).
Komentującym dziękuję za udział i dyskusję. Życzę powodzenia w kolejnych tygodniach. Do konca konkursu będę komentowała z mniejszą intensywnością, tak, aby każdy miał pole do wykazania się :).
M&M 13.03.2011 @ 10:52
Eh, zbieram się do uczestnictwa jak sójka za morze, a tutaj takie fajne nagrody :-/. Może w tym tygodniu mi sie poszczęści.
M&M 13.03.2011 @ 13:30
Zapomniałem dodać - gdzie weekiendowy "teh lulz"? Mamy Niedzielę. Brakuje mi tej serii, nie ma się z czego pośmiać :-). Może telefoniczna orkiestra? http://www.youtube.com/watch?v=NAllFWSl998, chociaż to stare jak świat. W sumie nie można pochwalać hałasowania w środkach komunikacji publicznej...

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 11 i 4 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16