PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Microsoft wie, że nie jest najlepiej, ale obiecuje poprawę

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/microsoft-wie-ze-nie-jest-najlepiej-ale-obiecuje-poprawe-7509.html
QR Code
Microsoft wie, że nie jest najlepiej, ale obiecuje poprawę

S.Nowak, 4 czerwca 2010, 11:14
Tagi: Live Essentials, Microsoft

Steve Ballmer - dyrektor wykonawczy Microsoftu, podczas konferencji w Rancho Pale Verdes w Kalifornii przekazał złe wieści - Jego korporacja jest wyraźnie w tyle za konkurencją na rynku oprogramowania do smartphone'ów. W dalszej części newsa także co nieco o nowym pakiecie Windows Live Essentials 2011.

Ballmer przyznał, że Microsoft działa zbyt wolno i konkurencja zwyczajnie mu uciekła. Wyraził równocześnie swoje uznanie dla Androida i firmy RIM produkującą telefony Blackberry.

Po raz kolejny okazało się, że Steve Ballmer jest bardzo dobrym mówcą. Ogłosił bowiem, że Microsoft odzyskuje większość rynku biznesowego - czyli terenu na którym gigant z Redmond czuje się od początku najlepiej. Wystarczyło to, by poprawić humory inwestorów - akcje Małomiękkich na giełdzie nieco podskoczyły. Co prawda jedynie o 40 centów, przy cenie 26 dolarów, ale należy jednak pamiętać, że ogólny wydźwięk konferencji miał uzmysłowić pewne problemy w Microsofcie.

A jeżeli jesteśmy już przy temacie Microsoftu, to właśnie ukazał się nowy pakiet Windows Live Essentials 2011. Jest do darmowy dla każdego użytkownika systemów Vista i Windows 7 zestaw narzędzi komunikacyjnych, zawierający między innymi klienta poczty e-mail, komunikator, a także programy do synchronizacji danych, Movie Maker i Live Writer - coś specjalnie dla Bloggerów. Pakiet pobrać będzie można w całości, lub każde narzędzie pojedynczo, w zależności od potrzeb.
Osobiście uważam, że Live Mail, dostępny w powyższym pakiecie jest całkiem sensownym narzędziem pocztowym, więc jeżeli aktualnie szukacie czegoś dla siebie, to polecam sprawdzenie.

Źródło: gazeta.pl, Microsoft, wł

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 4 i 4 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości