PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Międzynarodowe partnerstwo CNN i Nokia

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/miedzynarodowe-partnerstwo-cnn-i-nokia-9250.html
QR Code
Międzynarodowe partnerstwo CNN i Nokia

Maciej Celmer, 27 maja 2011, 15:40
Tagi: aplikacja, CNN, Nokia, Ovi Mapy, współpraca

CNN i Nokia poinformowały o nawiązaniu partnerstwa. Na jego mocy Nokia staje się głównym dostawcą map dla CNN, dostarczając międzynarodowej stacji bogaty zestaw usług związanych z mapami. Współpraca wykorzysta duże możliwości obu firm w gromadzeniu danych, treści generowane przez użytkowników, technologie oparte na mapach Nokia oraz serwisy lokalizacyjne.

Współpraca została zainaugurowana podczas niedawnej relacji ślubu brytyjskiej pary królewskiej, podczas której CNN wykorzystało Mapy 3D Nokia.

Tony Maddox, Managing Director, CNN International powiedział:

Ta współpraca jest dla nas idealna, ponieważ obie firmy dzielą podobną filozofię łączenia ludzi ponad granicami poprzez kombinację ciekawych informacji i zaawansowanych technologii. Międzynarodowa skala naszych działań czyni nawiązaną współpracą niezwykle ekscytującym wyzwaniem.


Jerri DeVard, Chief Marketing Officer, Nokia powiedziała:
Nokia i CNN dzielą przekonanie, że informacje są mobilne, demokratyczne i rozprzestrzeniają się w ciągu chwili na całym świecie. Cieszymy się, że CNN będzie wykorzystywało nasze innowacyjne usługi związane z mapami w swoich międzynarodowych platformach informacyjnych i już nie możemy się doczekać, kiedy wspólnie z CNN będziemy dostarczać świetny serwis informacyjny użytkownikom telefonów Nokia.

Współpraca obejmuje również powstanie aplikacji CNN na telefony Nokia, która udostępnia użytkownikom informacje ze świata, biznesu, sportu, rozrywki i technologii, jak również możliwość oglądania programu na żywo w telefonie. Aplikacja pozwala również na dzielenie się ciekawymi informacjami ze znajomymi za pomocą mediów społecznościowych. Umożliwia ona także dostęp iReport, sekcji, w której można umieszczać własne informacje. Aplikacja CNN na telefony Nokia jest już dostępna w Sklepie Ovi.

Źródło: Nokia

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 4 i 8 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości