PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Mio Moov M400 PL - nowa tańsza wersja uznanej nawigacji

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/mio-moov-m400-pl-nowa-tansza-wersja-uznanej-nawigacji-7239.html
QR Code
Mio Moov M400 PL - nowa tańsza wersja uznanej nawigacji

Mariusz Burski, 8 marca 2010, 11:10 (ostatnio zmodyfikowano w poniedziałek, 8 marca 2010 o 11:11)
Tagi: GPS, Mio, nawigacja

Mio Technology, lider polskiego rynku nawigacji samochodowych, wprowadza kolejną wersję - cieszącego się dużą popularnością - modelu Mio Moov M400. Do tej pory model ten oferowany był w dwóch konfiguracjach mapowych: mapy wszystkich krajów Europy lub regionu Europy Centralnej. Teraz gama zostaje uzupełniona o urządzenie z mapą Polski. Mio Moov M400 PL będzie dostępne na rynku w przystępnej cenie 359,00 złotych.

Pierwsze egzemplarze nawigacji Mio Moov serii M trafiły do Polski w lipcu ub. roku. Szybko zyskały uznanie kierowców dzięki szerokiej gamie dostępnych funkcji oferowanych w przystępnej cenie. Dzięki nim kierowcy mogą wygodnie i szybko wyszukiwać cel swojej podróży. Intuicyjne menu zostało zaprojektowane w taki sposób aby dostęp do najczęściej używanych funkcji był jak najprostszy. Użytkownik za pomocą jednego kliknięcia uzyskać może informacje o szczegółach podróży, takich jak prędkość, odległość do celu, szacowany czas dojazdu.

Mio Moov M400 PL – wygodna i inteligentna panorama
Urządzenie to wyposażone jest w duży (4.3 cala) panoramiczny wyświetlacz, dzięki czemu wprowadzanie danych i wykonywanie operacji jest łatwe i wygodne. Za jakość sygnału GPS odpowiedzialny jest system SiRF InstantFixII, który znacznie przyspiesza ustalenie pozycji, co pozwala na rozpoczęcie nawigacji w kilka sekund po uruchomieniu urządzenia.

Bogata, preinstalowana, baza użytecznych miejsc (tzw. POI), takich jak stacje benzynowe, restauracje czy bankomaty sprawia, że odnalezienie szukanego miejsca jest szybkie. Kolejnym ułatwieniem jest możliwość inteligentnego wyszukiwania POI po nazwach: własnych (np. stacja BP), określeniu nazwy usługi (np. kawa) bądź po nazwie kategorii (np. restauracja).

Dla osób uprawiających turystykę samochodową szczególnie przydatnym rozwiązaniem okaże się nawigacja fotograficzna NavPix. Jeśli posiadamy zdjęcia (można je znaleźć w serwisie internetowym Flickr lub NavPix) nieznanych nam miejsc, które chcemy odwiedzić wystarczy przenieść je do urządzenia a wyznaczy do nich trasę. Dzięki temu można odnaleźć wiele miejsc niedostępnych przy tradycyjnym trybie wyszukiwania z wykorzystaniem adresu czy kodu pocztowego.

Nawigacje z serii Mio Moov M wyposażone są fabrycznie w aktualną bazę fotoradarów, dzięki czemu urządzenie na bieżąco informuje kierowcę o ich lokalizacji wzdłuż wybranej trasy. Bezpieczeństwo w podróży zapewniają także jasne i czytelne wskazówki głosowe oraz graficzne informujące np. o odległości do najbliższego skrętu.

Zestaw Mio Moov M400 PL zawiera oprogramowanie nawigacyjne MioMore Desktop, które pozwala na wygodne zarządzanie urządzeniem z poziomu komputera. Za pomocą Mio More Desktop można łatwo zaktualizować urządzenie o nowe dane mapowe lub bazy fotoradarów. W zestawie znajdują się również: kabel USB, ramię do mocowania oraz ładowarkę samochodową.

Specyfikacja techniczna:
Mio Moov M400 PL
Procesor - Typ Samsung
Taktowanie zegara - 400MHz
Pamięć wewnętrzna RAM - 64MB DDR2
Pamięć wewnętrzna ROM - 1GB
Gniazdo kart pamięci - nie
Sprzęt Nawigacyjny - Chipset GPS SiRFStar III wbudowany, Kanały GPS 20
Gniazdo anteny zewnętrznej - nie
TMC - nie
Ekran dotykowy - tak
Wyświetlanie w kolorze - tak
Rozdzielczość - 480 x 272
Wielkość - 4.3"
Orientacja - pozioma
Typ Baterii - zintegrowana litowo-jonowa
Pojemność Baterii - 720mAh
Bateria wymienna - nie, wbudowana
Głośnik - wbudowany, mono
Mikrofon - nie
Gniazdo na słuchawki - nie
Właściwości fizyczne
Szerokość 127.2 mm
Wysokość 80.8 mm
Grubość 18.5mm
Waga 152gr
Antena - wbudowana


Źródło: Mio

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 2 i 6 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości