PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > MNI Premium obsługuje serwis lokalizacyjny Polskiego Radia

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/mni-premium-obsluguje-serwis-lokalizacyjny-polskiego-radia-1539.html
QR Code
MNI Premium obsługuje serwis lokalizacyjny Polskiego Radia

Piotr Baranowski, 1 sierpnia 2007, 21:41
Tagi: MNI Premium, SMS Premium

Po zmianie częstotliwości poszczególnych programów Polskie Radio zdecydowało się na wdrożenie serwisu lokalizacyjnego. Od czerwca słuchacze mogą otrzymywać na komórkę informacje o częstotliwości swoich ulubionych stacji. Serwis lokalizacyjny jest kolejnym wspólnym przedsięwzięciem Polskiego Radia i MNI Premium w zakresie obsługi serwisów multimedialnych.

Technologia lokalizacji GSM, używana na szerszą skalę w logistyce, rzadko stanowi podstawę serwisów dla mediów. W przypadku radia jest to działanie pionierskie. W projekcie MNI Premium i Polskiego Radia niezbędne są wysokie standardy bezpieczeństwa, w szczególności dotyczące zarządzania danymi osobowymi, a także narzędzia i mapy przekładające współrzędne lokalizacji na dostępne częstotliwości radiowe.

Magdalena Kozłowska, Zastępca Dyrektora Nowe Media Polskiego Radia powiedziała:

Jest to pierwszy serwis lokalizacyjny prowadzony w Polsce na tą skalę. Słuchacze chętnie korzystali z usługi, szczególnie w pierwszym tygodniu zmiany częstotliwości. Akcja była wzmocniona intensywną kampanią informacyjną na wszystkich antenach Polskiego Radia oraz w prasie i Internecie. Wraz z MNI Premium pracujemy obecnie nad wprowadzeniem nowych serwisów komunikacyjnych, które z pewnością zmienią oblicze komunikacyjne Polskiego Radia.


Anna Wawrzynowicz, Dyrektor Sprzedaży MNI Premium powiedziała:
Cieszymy się z zacieśniania współpracy z Polskim Radiem, które jest naszym stałym partnerem od 2002 roku. Integrowanie usług dodanych dla stacji radiowych o takim zasięgu wymaga od MNI Premium dużego zaangażowania technicznego, ale także prognozuje wzrost przychodów.

Współpraca MNI Premium z Polskim Radiem rozpoczęła się od obsługi serwisów antenowych Trójki. Od tamtej pory jest sukcesywnie rozszerzana i obejmuje obecnie wszystkie programy Polskiego Radia. Podpisana 17 lipca umowa zakłada szeroko zakrojoną współpracę, a przede wszystkim integrację przez MNI Premium wszystkich usług dodanych dla Polskiego Radia. Partnerzy będą wspólnie tworzyć serwisy multimedialne, realizować kampanie marketingowe, wykorzystujące serwisy SMS, MMS oraz IVR. MNI Premium będzie ponadto dostarczać treści multimedialne i aplikacje do obsługi serwisów radiowych.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 3 i 5 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości