PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > MO-Call dla Apple i-phone

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/mo-call-dla-apple-i-phone-4561.html
QR Code
MO-Call dla Apple i-phone

Michał Gruszka, 25 czerwca 2008, 19:56
Tagi: Apple, iPhone, MO-Call, roaming

Morodo udostępnił usługę MO-Call w wersji dla użytkowników Apple i-phone. Polscy użytkownicy Apple i-phone mogą odetchnąć z ulgą i zapomnieć o kosztownych rozmowach za granicę.

Andrew Reid, dyrektor zarządzający grupy Morodo. powiedział:

Apple i-phone to bardzo pożądany gadżet, jednak wszyscy zgodzą się, że wysokie koszty rozmów międzynarodowych pożądanymi nie są.

Posiadacze Apple i-phone za pomocą przeglądarki internetowej mogą teraz połączyć się ze stroną www.mo-call.mobi oraz skorzystać z usługi MO-Call i dzięki temu zaoszczędzić nie tylko na rozmowach międzynarodowych, ale i zmniejszyć koszty roamingu.

Dotychczas darmowa aplikacja MO-Call mogła być instalowana na ponad 1000 modelów telefonów komórkowych producentów, między innymi takich jak: Amoi, HP, HTC, i-mate, Motorola, O2, Orange, Palm, Samsung, Qtek, Toshiba i Vodafone. MO-Call jest również dostępne dla posiadaczy Blackberry, Windows Mobile Smartphone oraz urządzeń Pocket PC GSM.

Aplikacja MO-Call ściągnięta na komórkę lub jak w przypadku Apple i-phone usługa MO-Call uaktywniona dzięki przeglądarce internetowej przekierowuje rozmowy międzynarodowe i łączy je za pomocą wirtualnej sieci Morodo.

Numer międzynarodowy wybierany jest z książki telefonicznej lub wykazu ostatnich rozmów, tak jak przy rozmowie krajowej. Rozmowy wykonywane w ramach MO-Call Home kosztują znacznie mniej, niż rozmowy łączone bezpośrednio za pomocą operatorów telekomunikacyjnych.

Aby zaoszczędzić na roamingu, należy ustawić w komórce tryb MO-Call World oraz wprowadzić numer, na który chcemy zadzwonić oraz lokalny numer stacjonarny lub komórkowy, na który rozmowa ma zostać połączona. Dzięki wirtualnej sieci Morodo, rozmowa zostanie połączona między tymi dwoma numerami, po znacznie niższych kosztach.

MO-Call zostało stworzone przez pekiński oddział Morodo. Oprogramowanie powstało z wykorzystaniem technologii Java, Symbian, Microsoft Windows Mobile oraz Research In Motion. James Barnes, dyrektor techniczny grupy Morodo komentuje - MO-Call działa bez zmiany nawyku konsumenta, czyli bez konieczności zmiany karty SIM, numeru telefonu czy operatora.

Aktualne stawki za rozmowy międzynarodowe do ponad 200 krajów świata znajdują się na: www.mo-call.pl . W ramach trwającej właśnie promocji, wszyscy nowi użytkownicy MO-Call, otrzymują darmowy kredyt wartości 3.50 Euro na przetestowanie usługi.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Bzik 16.07.2008 @ 05:18
Bull shit..............

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 4 i 2 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości