PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > MoBilet w ZTM Lublin

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/mobilet-w-ztm-lublin-6895.html
QR Code
MoBilet w ZTM Lublin

Mariusz Burski, 6 stycznia 2010, 19:03
Tagi: Mobilet, mPay, płatności mobilne

7 stycznia usługa moBILET KM obejmie komunikację miejską w Lublinie. Specjalna aplikacja na telefon komórkowy umożliwi kasowanie elektronicznych biletów jednorazowych i 24-godzinnych ZTM w Lublinie.

Usługa jest dostepna na jednakowych zasadach we wszystkich sieciach komórkowych. Rozpoczynając przejazd nie musimy wysyłać żadnych kodów czy SMS-ów. Wystarczy za pomocą ikonek i menu wybrać odpowiednią bilet. Aplikacja prowadzi nas krok do kroku, a w przypadku biletów jednorazowych poprosi o wprowadzenie numeru bocznego pojazdu.

Aplikację moBILET otrzymuje się na numer telefonu podany w czasie bezpłatnej rejestracji. Aby aktywować uslugę należy uruchomić polecenie zapłaty albo zasilić specjalne konto rozliczeniowe.

W Lublinie działa już analogiczna usługa oferowana przez system mPay.

Więcej informacji uzyskamy na stronie: http://www.mobilet.pl.

Źródło: MoBilet, PlusForum.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

pasqal 6.01.2010 @ 20:06
Widzę, że Mariusz dobrze odczytał moje zamysły ;)
No i jednak potwierdziło się, że MoBilet będzie w Lublinie. Kto by się spodziewał?
Zastanawia tylko, po co dwa analogiczne systemy rozliczeniowe dla komunikacji miejskiej w jednym mieście...
EMEK 7.01.2010 @ 11:02
Taa. a ja od tygodnia sie nie moge zalogowac, a maile na pomoc@mobilet.pl wracają, bo adres nieosiągalny
Jaras 7.01.2010 @ 13:41
Mobilet to usługa nie warta zainteresowania, potrafi zabrać pieniądz z konta i "wydać" biletu o tym, że to działa jak chce i kiedy chce to już nie wspomnę. Myślałem, że dzięki temu będę mógł spokojnie jeździć nocnymi, a nie szukać biletu a kończy się na tym, że dla pewności szukam biletomatu najbliższego bo nie wiem czy uda mi się zakupić bilet elektroniczny.
ernest 17.01.2010 @ 22:31
Mpay jest sprawdzony i naturalniejszy.
1. Nie potrzeba zadnej aplikacji. Dziala na kazdym telefonie.
Nie wysyla sie SMS a laczy sie na numer zaczynajacy na * (np *145) ktory jest bezplatnym polaczeniem wewnetrz sieci.
2. Oplata za parking jest za rzeczywisty czas stania , wlaczam i wychodze, wylaczam gdy wracam do samochodu. To jest b. wygodne
gdy nie wiadomo ile trzeba stac na parkingu.
3. Zakup biletow komunikacji b. wygodny za przejazd 20 min/40/.60/90 lub 1, 3, 7 dni.
4. Najlatwiej to dziala gdy sie ma Plusa i konto w citi banku. System pobiera pieniadze z konta osobistego i nic nie trzeba wczesniej oplacic.
antonio 20.10.2011 @ 10:11
Fajna aplikacja – dobrze działała na IPhone do czasu gdy nie zmienił się software na nowy. Niestety Mobilet nie działa z software 5.0... co gorsze firma zapytana o update odpowiada, że nie wie kiedy to nastąpi. Z ich wypowiedzi można wywnioskować, że nie są zbyt zainteresowani szybkim naprawieniem tego problemu i odsyłają klientów z przysłowiowym kwitkiem. Szanowni twórcy Mobilet – nie tędy droga. Jeśli się tak traktuje klientów to się bardzo szybko na tym duuużo traci. Czekam na pilną reakcję od Was bo póki co wygląda to żenująco nieprofesjonalnie.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 8 i 1 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16