PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > MobilKing krytykuje komercjalizację świąt

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/mobilking-krytykuje-komercjalizacje-swiat-5077.html
QR Code
MobilKing krytykuje komercjalizację świąt

Piotr Baranowski, 20 listopada 2008, 11:39
Tagi: Mobilking, reklama

17 listopada 2008 r. w głównym wydaniu "Wiadomości" TVP a następnie na stronie internetowej "Dziennika", http://idg.pl; http://ngo.pl i innych portalach pojawił się materiał dotyczący akcji społecznej, znanej jako "Manifest Grudniowy" lub "Święta dla Świąt".

Jarosław Czerka, Dyrektor Zarządzający MOBILKING powiedział:

Akcja ostro krytykuje postępującą komercjalizację świąt Bożego Narodzenia. Pokłosiem tego materiału są coraz głośniej wygłaszane domysły, iż jest to kolejny element kampanii marketingowej MOBILKING. Takie zarzuty pojawiały się m.in. w internecie w związku z uruchomieniem przez operatora dla Prawdziwych Facetów gry "Świąteczna gorączka" (http://grymobilking.pl). Gra wyśmiewa komercjalizację świąt, która coraz bardziej spycha ich prawdziwy charakter na drugi plan. Informujemy, że to nie MOBILKING stoi za szlachetną ideą "Manifestu Grudniowego".

Jednocześnie chcielibyśmy wyrazić nasze pełne poparcie dla wspaniałego pomysłu i inicjatywy młodych internautów z Wrocławia. Już wkrótce MOBILKING przedstawi własną odpowiedź i propozycję radzenia sobie z przeliczaniem pięknej świątecznej tradycji na pieniądze, co tak mocno doskwiera autorom protestu. Zaznaczam, że nasza odpowiedź nie będzie kolejną "wyjątkowo" atrakcyjną ofertą czy też promocją. MOBILKING szanuje czas i pieniądze naszych klientów - zawsze oferujemy najbardziej atrakcyjne produkty. Już niebawem poinformujemy Państwa o szczegółach planowanych przez nas działań.
reklama

Ostatnie opinie internautów

Teck 20.11.2008 @ 11:44
to virus przeciez :))
Ricky19 21.11.2008 @ 12:25
Ja tam popieram całą akcję. Święta są od tego, żeby je spędzać w domu z najbliższym, a nie żeby latać po hipermarketach w rytm kolęd już od listopada. Jestem tylko ciekawy, kto stoi za tą całą akcją…. Mobilking niby zaprzecza, ale ja tam nie wiem, jak to jest naprawdę…:)

czarna2318 2.12.2008 @ 15:20
Nawet jeśli jest to jakiś element kampanii marketingowej MOBILKING to chyba nie ma w tym nic złego?Uważam,że akcja "Manifest Grudniowy" jest jak najbardziej słuszna,bo ten szał zakupów przedświątecznych jest naprawdę przesadzony.Człowiek wariuje od tych świątecznych promocji w każdym hipermarkecie i ma już dosyć piosenki "Last Christmas",która ze świętami tak naprawdę nie ma nic wspólnego,a jest grana już od listopada,gdzie tylko się da,do znudzenia.
Bardzo dobrze,że MOBILKING wprowadził grę "Przedświąteczna Gorączka",która świetnie odzwierciedla to co dzieje się w naszym kraju przed świętami.Nie dajmy się zwariować i przyłączmy się do akcji"Manifestu Grudniowego"

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 1 i 2 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości