PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Mobilking współpracuje z Totolotkiem

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/mobilking-wspolpracuje-z-totolotkiem-5026.html
QR Code
Mobilking współpracuje z Totolotkiem

Piotr Baranowski, 22 października 2008, 17:20 (ostatnio zmodyfikowano w środa, 22 października 2008 o 17:20)
Tagi: Mobilking, rozrywka, pre-paid

Startery MOBILKING i doładowania w kolekturach Totolotka na terenie całego kraju. Wsparcie Ligi Mixu, logo operatora na kuponach z zakładami, informacje o ofercie organizatora sportowych zakładów bukmacherskich na WAP i w telefonach MOBILKING. To kilka z wielu korzyści płynących z nawiązanej na początku września 2008 r. współpracy pomiędzy MOBILKING i Totolotek S.A.

Od października br. startery i doładowania MOBILKING można kupić w ponad 500 punktach sprzedaży Totolotka na terenie całej Polski. W każdym z nich klienci będą mogli znaleźć plakaty, ulotki i inne materiały z informacjami o operatorze dla "Prawdziwych Facetów". Ponadto MOBILKING został oficjalnym partnerem Ligi Mixu – programu lojalnościowego prowadzonego przez Totolotek, w którym główną nagrodą jest 14 dwuosobowych wyjazdów na mecze AC Milan na San Siro. Edycja, w ramach której można wygrać wyjazd na mecz AC Milan potrwa do 30 grudnia br. W ramach wsparcia Ligi Mixu informacje o MOBILKING ukazują się na stronie WWW Totolotka oraz na 2 mln kuponów, które co miesiąc sprzedawane są w kolekturach. Operator dla Prawdziwych Facetów jest również partnerem cyklicznego konkursu "Wygrana Tygodnia".

Sebastian Tołwiński, PR Manager MOBILKING powiedział:

Totolotek jest dla nas oczywistym wyborem. Każdy facet lubi oglądać mecze i prognozować ich rezultaty. Wielu naszych klientów obstawia wyniki w zakładach sportowych. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z Totolotkiem, aby każdy kibic zawsze miał w swoim telefonie pełną informację o zakładach sportowych oraz dostęp do porad specjalistów. Dzięki temu będzie mógł trafniej obstawiać i częściej wygrywać.

Wszelkie informacje na temat oferty, dostępnych zakładów w Totolotku oraz wyników spotkań piłkarskich można znaleźć w telefonach sieci MOBILKING na http://wap.sportrelax.pl i w zakładce Sport+Relax. Do użytkowników operatora będą też trafiać, poprzez wiadomości tekstowe, aktualne informacje na temat oferty i promocji Totolotka. W planach jest również niezwykle ciekawa gra SMSowa, która zostanie przygotowana specjalnie dla miłośników zakładów bukmacherskich.

reklama

Ostatnie opinie internautów

gregory 23.10.2008 @ 19:26
Dobry pomysł. Widać, że sieć stawia na niestandardowe rozwiązania i bardzo dobrze!!
leszek 5.11.2008 @ 11:48
Widać Mobilking lubi sport :-). Najpierw sponsorowali Żużel, a teraz współpracują z totolotkiem. Ostatnio słyszalem, że zrobili jakas akcje z pzpnem? Podobno chca odwolac zarzad czy cos takiego, nie wiem dokladnie. Może ktos zna jakies szczegoly?

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 10 i 4 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości