PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Mobliking: Wyklep pupcie ;)

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/mobliking-wyklep-pupcie-4652.html
QR Code
Mobliking: Wyklep pupcie ;)

Michał Gruszka, 8 lipca 2008, 10:55
Tagi: ciekawostka, Internet, Mobilking

Kolejny kontrowersyjny pomysł męskiego operatora Mobilking. Po zakazanych spotach reklamowych przyszedł czas na kolejny szalony pomysł. Każdy Internauta może wejść na strone operatora i.. wyklepać piękne dziewczyny po pupciach.


Każda Pani po wirtualnym klepnięciu dość rozkosznie jęczy, a z samych jęków abonenci Mobilkinga mogą sobie stworzyć dzwonek do komórki. Jednym słowem, orgia dla każdego. Ciekawe co z tego wyjdzie, czyżby kolejna wojna feministek z operatorem? Według dziennikarki Marketing & more - Pauliny Niżankowski, propozycja wirtualnego operatora jest bardzo wulgarna w stosunku do wcześniej emitowanych spotów reklamowych. Rynek aż prosi o odpowiedz jakiegoś kobiecego operatora - może myAvon?

Piękne pupy wyklepiesz na stronie Mobilking.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

superprzystojniak 9.07.2008 @ 16:47
piekny pomysl, ile godzin mozna spedzic przed ekranem!;D to lepsze niz niemieckie.. filmy :D:D
macho 19.08.2008 @ 14:21
lubie poklepac takie seksi suczki :)
hellishgirl 7.12.2008 @ 16:05
Byłam na tej stronie :O) Dal jasności lubię facetów, ale muszę przyznać, ze te kobiety są sexownie ubrane i jęki też wydają niczego saobie :O) Fakt, że kobiece ciała są piękne. Na pewno podniecają nie jedną kobietę :O) ale mogliby zrobić coś w tym stylu dla kobiet, czyli męskie, jędrne, muskularne ciałka. Niekoniecznie, jak Pudzian, jednak co kto lubi.. Dlatego uważam, że to nie jest wulgarne, ponieważ wiele gier on-line jest o wiele bardziej zboczona i na to ludzie powinni zwrócić uwagę, w jakiś sposób pozbyć się tego lub ograniczyć. Cokolwiek, ale błagam zróbcie coś z tą perwersją i totalnie prostym sposobem pokazywania sexu..
tus 17.04.2009 @ 00:35
Seksizm do kwadratu. Gdyby to był cywilizowany kraj to by im wlepili taką karę za dyskryminację, że by się nie pozbierali!

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 8 i 9 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16