PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Molestowana SMS-ami została wyrzucona z pracy

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/molestowana-sms-ami-zostala-wyrzucona-z-pracy-331.html
QR Code
Molestowana SMS-ami została wyrzucona z pracy

Piotr Baranowski, 14 lutego 2007, 23:33
Tagi: SMS

Urzędniczka, która opowiedziała całą swoją historię Gazecie Wyborczej o obleśnych SMS-ach od swojego przełożonego, została zwolniona z pracy, a jej szef pozostał na swoim stanowisku.

W połowie stycznia polityk PiS Zbigniew Piekarski wysyłał do pracownic łódzkiego urzędu wojewódzkiego, w którym dyrektoruje wydziałowi spraw społecznych, SMS-y z erotycznymi propozycjami. Jedna z urzędniczek nie mogła dłużej tego znieść i postanowiła zdradzić treść tych wiadomości redakcji Gazety Wyborczej. Pisaliśmy o tym w wiadomości Sprośne SMS-y polityka PiS.

Zdaniem Piekarskiego była to "taka zabawa w urzędzie, kto pikantniejszego SMS-a wyśle". Owa SMS-owa "zabawa" trwała przez rok. "Czy niezobowiązujący sex zadowoli cię?". "Chcę wylizać twoją muszelkę" - SMS-y takiej treści dostawały pracownice Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi. Jedna z nich za poskarżenie się prasie i wyleciała z pracy.

Jak podaje dzisiejsza Gazeta Wyborcza, pracownica wróciła ze zwolnienia lekarskiego do pracy w wydziale spraw społecznych Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi. Została wezwana do kadr pod pozorem dostarczenia zwolnienia lekarskiego.

Gdy weszła, od razu wręczono jej wypowiedzenie z pracy, a jej biurko zostało zaplombowane. Wypowiedzenie podpisał dyrektor generalny urzędu wojewódzkiego, prawa ręka Heleny Pietraszkiewicz, wojewody łódzkiego z PiS. Poszkodowana przekonana jest, że jej zwolnienie ma związek z SMS-ami i afera medialną. Poszkodowana zapewnia, że sprawę zgłosi do sądu.

Źródło: Gazeta Wyborcza

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 15 i 6 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Nike Air Max 2017... 28.08.2017, 10:12

New adidas superstar sale 28.06.2017, 11:12

nike air max 1 ultra... 28.06.2017, 10:53

nike free 4.0 flyknit... 28.06.2017, 10:37

Nike Air Max 90 Ultra... 28.06.2017, 10:12

Archiwum wiadomości