PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > MOMAIL - darmowa funkcjonalna poczta email w komórce

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/momail-darmowa-funkcjonalna-poczta-email-w-komorce-3451.html
QR Code
MOMAIL - darmowa funkcjonalna poczta email w komórce

Michał Gruszka, 20 lutego 2008, 12:48
Tagi: ciekawostka, Internet, Momail

Usługa Momail jest całkowicie bezpłatna, ma unikatowe funkcje i jest łatwa w konfiguracji i użyciu. Potwierdza to przynajmniej 95% użytkowników usługi Momail, którzy zostali zapytani o jej ocenę.
Łatwy dostęp do poczty e-mail w urządzeniu przenośnym. Można w łatwy sposób uzyskać dostęp do poczty e-mail, używając telefonu komórkowego.

Usługa Momail ułatwia konfigurację dostępu w telefonie komórkowym do dotychczas używanych kont e-mail. Nie trzeba zmieniać kont e-mail ponieważ są one dostępne w jednej skrzynce odbiorczej usługi Momail, która umożliwia zarządzanie nimi. Usługa Momail przypomina listonosza dostarczającego pocztę e-mail.

Można zachować dotychczasowe adresy e-mail
Funkcja dynamicznego nadawcy usługi Momail sprawdza adres pod który wiadomość e-mail została oryginalnie wysłana.

Dlatego przy odpowiadaniu na wiadomość e-mail w polu nadawcy zostanie umieszczony jej oryginalny adresat (np. jeśli e-mail został orginalnie wysłany z adresu Gmail a odpowiedź została wysłana z konta Momail, dla odbiorcy odpowiedzi widoczny będzie adres Gmail a nie adres Momail).
Momail to najmniejsza na świecie bezpłatna aplikacja e-mail dla telefonów komórkowych
Usługa Momail przystosowuje wiadomości e-mail do wyświetlenia na telefonie komórkowym.

Oznacza to, że wielkość przesyłanego pliku może być mniejsza aż o 99 procent od orginalnego co znacznie obniża koszt przesłania danych.
Przykład: Po wysłaniu dużego zdjęcia do telefonu komórkowego usługa Momail automatycznie utworzy kopię zdjęcia o niewielkim rozmiarze, zoptymalizowaną specjalnie do wyświetlenia na danym modelu telefonu komórkowego. Dzięki temu w urządzeniu przenośnym można obejrzeć całe zdjęcie dostosowane do tego urzadzenia. Orginał zdjęcia jest przechowywany na osobistym koncie użytkownika usługi Momail, które jest zawsze dostępne.
Ochrona przed spamem i wirusami
Usługa Momail zapewnia światowej klasy ochronę przed spamem i wirusami.

Wszystkie wiadomości e-mail trafiające do skrzynki odbiorczej usługi Momail są sprawdzane czy sa wolne od spamu i wirusów. Wiele osób uważa tę funkcję za tak użyteczną, że przekierowuje całą pocztę e-mail na konto Momail tylko dla tej funkcji.
Funkcja push e-mail — Błyskawiczne odbieranie wiadomości e-mail w urządzeniu przenośnym
Funkcja Push usługi Momail działa podobnie jak sms tzn. zamiast sprawdzać czy są nowe wiadomości e-mail, użytkownik telefonu może otrzymywać automatycznie powiadomienia o nadejściu nowych e-maili. Wiadomości e-mail zostaną równocześnie dostarczone na urządzenie przenośne oraz do internetowej skrzynki odbiorczej. Warunkiem korzystania z tej funkcji jest posiadanie przez urządzenie przenosne funkcji Push. Usługa Momail automatycznie ułatwia konfigurację tej funkcji w telefonach z obsługą technologii Push.

Nie wszystkie modele telefonów obsługują funkcję Push. Jeśli funkcja jest niedostępna lub nie chcesz z niej korzystać, w celu wysłania lub odebrania nowych wiadomości 'leżących' na serwerze kliknij po prostu opcję „Wyślij/Odbierz" w telefonie.
I najważniejsze… Rozpoczęcie jest łatwe!
Rozpocznij, rejestrując konto w usłudze Momail. Pojawi się monit o wprowadzenie numeru telefonu, nazwy operatora oraz producenta i modelu telefonu. Po podaniu tych informacji zostanie wysłana do Ciebie wiadomość umożliwiająca automatyczne skonfigurowanie klienta poczty e-mail w telefonie. Konto e-mail w telefonie komórkowym zostanie uaktywnione i uruchomione w kilka minut!

Konto założysz na stronie www.momail.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

teris-ma 13.06.2011 @ 19:52
od maja 2011 MOMAIL jest PŁATNY .Brak jest jakichkolwiek informacji na stronie,dopiero w trakcie rejestracji wychodzi ze 1miesiac kosztuje 0,99 euro rok 9,99 euro w kwietniu nie dalo rady zajestrowac

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 8 i 13 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości