PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Motorola: Service from the Start teraz także na akcesoria mobilne

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/motorola-service-from-the-start-teraz-takze-na-akcesoria-mobilne-5083.html
QR Code
Motorola: Service from the Start teraz także na akcesoria mobilne

Piotr Baranowski, 20 listopada 2008, 12:04
Tagi: Motorola, Serwis, WLAN

Dział Korporacyjnych Rozwiązań Mobilnych firmy Motorola, poinformował, że zakres jego kontraktu serwisowego dla komputerów mobilnych, Service from the Start with Comprehensive Coverage, został bezpłatnie rozszerzony również na akcesoria. Ochrona przed przypadkowym uszkodzeniem obejmuje teraz również paski na rękę, pokrywy baterii, rysiki i ochrony ekranu.

Tim Collins, wiceprezes ds. operacji globalnych w dziale Motorola Enterprise Mobility powiedział:

Nasze kontrakty serwisowe zapewniają maksymalny poziom ochrony inwestycji w rozwiązania mobilne. Dzięki rozszerzonemu serwisowi nasi klienci zyskują łatwą metodę kontrolowania kosztów napraw, co stanowi kluczową zaletę w dzisiejszym klimacie gospodarczym.

Ulepszona usługa Service from the Start with Comprehensive Coverage jest dostępna na całym świecie dla komputerów mobilnych MC17, komputerów mobilnych klasy przemysłowej MC1000, MC3000 oraz MC9000 oraz komputerów mobilnych klasy korporacyjnej: MC35, MC50, MC70 i MC75.

Nową wersję kontraktu Service from the Start with Comprehensive Coverage można zakupić w sieci sprzedaży Motoroli oraz u członków programu PartnerSelect. Dotyczy ona również wszystkich klientów z ważnymi kontraktami serwisowymi Comprehensive Coverage.

Motorola – dział korporacyjnych rozwiązań mobilnych

Dział korporacyjnych rozwiązań mobilnych firmy Motorola jest liderem w tworzeniu infrastruktury bezprzewodowej (WLAN), rozwiązań sieciowych w terenie, urządzeń do automatycznej identyfikacji, technologii RFID oraz w sektorze oprogramowania do projektowania i zarządzania siecią, w tym aplikacji związanych z bezpieczeństwem. Motorola oferuje szeroką gamę innowacyjnych produktów i technologii, które zaspokajają całe spektrum korporacyjnych potrzeb w zakresie mobilności, niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa. Dzięki rozwiązaniom korporacyjnym firmy Motorola, pracownicy uzyskują dostęp do informacji niezależnie od miejsca, w którym się znajdują: w magazynie, w fabryce, przy kasach i w całym łańcuchu dostaw. Dział ten dostarcza korporacyjne rozwiązania mobilne, które cechują się łącznością, sterowaniem i bezpieczeństwem.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 0 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości