PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Motorola wśród liderów według raportu Gartnera

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/motorola-wsrod-liderow-wedlug-raportu-gartnera-5186.html
QR Code
Motorola wśród liderów według raportu Gartnera

Piotr Baranowski, 9 grudnia 2008, 13:21
Tagi: Motorola, nagroda, WLAN

Motorola została umieszczona w grupie liderów producentów infrastruktury bezprzewodowej w nowym raporcie firmy badawczej Gartner – "Wireless LAN Infrastructure Magic Quadrant". Raport klasyfikuje producentów bezprzewodowej infrastruktury LAN pod względem dwóch kryteriów: "zdolności wykonawczej" oraz "kompletności wizji".

Jeśli chodzi o kryterium "zdolności wykonawczej", Gartner ocenia dostawców technologii na podstawie jakości i skuteczności procesów, systemów, metod lub procedur, które przekładają się na konkurencyjność i wydajność oraz pozytywnie wpływają na przychody, lojalność klientów i reputację dostawcy. W przypadku kryterium "kompletności wizji" pod uwagę brana jest zdolność producentów do przekonującego artykułowania logicznych stwierdzeń odnoszących się do obecnych i przyszłych trendów rynkowych, innowacji, potrzeb klientów i sił konkurencyjnych. Firmy, które znajdują się najwyżej na osiach "zdolności wykonawczej" i "kompletności wizji" określane są mianem "liderów". Producenci sklasyfikowani wysoko na pierwszej osi oraz nisko na drugiej to "pretendenci", a firmy zajmujące odwrotną pozycję to "wizjonerzy". Spółki oceniane nisko na obu osiach określane są mianem "graczy niszowych".

Sujai Hajela, wiceprezes i dyrektor generalny ds. korporacyjnych sieci WLAN w Motorola Enterprise Mobility powiedział:

Jesteśmy dumni z tego, że Gartner umieścił nas w grupie liderów w swoim raporcie. Zajęta pozycja to świadectwo naszych nieustannych starań o zaoferowanie kompletnego, innowacyjnego portfela rozwiązań WLAN, które umożliwiają utworzenie całkowicie bezprzewodowego przedsiębiorstwa.

Według raportu "producent z grupy liderów musi zademonstrować zdolność do spełniania różnorodnych wymagań klientów, oferować kompleksowe rozwiązanie infrastrukturalne i dysponować potencjałem finansowym umożliwiającym kontynuowanie wsparcia w skali wykraczającej poza jedną instalację. Liderzy to firmy, które potrafią kształtować rynek, utrzymują bliskie relacje z dystrybutorami oraz klientami i nie mają oczywistych luk w swojej ofercie".

reklama

Ostatnie opinie internautów

krzychu.pl 10.12.2008 @ 17:40
Wg Gartnera Mtorola ma dobre wynki ale jeśli chodzi o udział w rynku to jej udział w tym torcie spada...
Brakuje tej firmie jakiegoś powiewu świeżości by dział komórkowy mógł znowu rozwinąć skrzydła - potrzebe jest coś na miarę V3xx...

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 1 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości