PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Motorola zaprezentowała pakiet Good Mobility Suite 6.0

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/motorola-zaprezentowala-pakiet-good-mobility-suite-6-0-4394.html
QR Code
Motorola zaprezentowała pakiet Good Mobility Suite 6.0

Michał Gruszka, 5 czerwca 2008, 12:06
Tagi: Microsoft, Motorola, Windows Mobile, Windows XP

Motorola ogłosiła wprowadzenie do swojego portfolio pakietu Good™ Mobility Suite w wersji 6.0. W skład aplikacji wchodzą: zarządzana usługa wirtualnej sieci prywatnej (VPN), zarządzanie urządzeniami oraz rozwiązanie bezpieczeństwa dla urządzeń z systemem Windows Mobile.

Pakiet Good 6.0, obejmujący aplikacje Good Mobile Connection, Good Administration Center oraz Good Mobile Messaging oferuje przedsiębiorstwom bezpieczniejszy, prostszy i łatwiejszy w zarządzaniu dostęp do korporacyjnych danych i aplikacji za pomocą urządzeń mobilnych – od cyfrowych asystentów (EDA) Motorola MC35 i MC70 aż po rodzinę urządzeń Motorola Q. Obsługiwane są również inne urządzenia z systemami Windows Mobile i Palm OS, produkowane przez firmy takie jak Palm, Samsung, HTC i inne.

Good Mobile Connection zapewnia płynne, zarządzane połączenie do transferu danych, dające dostęp z poziomu urządzeń mobilnych do informacji i aplikacji chronionych za firmowym firewallem. Istniejący mechanizm transportowy pakietu Good, używany obecnie przez Good Mobile Messaging, jest wykorzystany jako baza dla innych aplikacji i usług korporacyjnych, takich jak komunikator, intranety i aplikacje typu thick-client (gruby klient), które będą bezpiecznie łączyć się z zasobami dostępnymi za firewallem

Sue Forbes, dyrektor ds. zarządzania produktami i marketingu, Motorola Good Technology Group. powiedziała:

Możliwość przesyłania wiadomości z urządzeń przenośnych przestała wystarczać mobilnym przedsiębiorstwom. Choć jest to wciąż podstawowa aplikacja, to firmy potrzebują kompleksowej platformy mobilnej, która pozwoli im zarządzać wszystkimi najważniejszymi aplikacjami mobilnymi w obrębie sieci Wi-Fi, sieci WAN oraz komórkowych. Good 6.0 oferuje przedsiębiorstwom rozwiązania pozwalające w prosty i bezpieczny sposób zwiększyć mobilność wszystkich segmentów działalności, przy użyciu różnych urządzeń, operatorów i sieci.
reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 15 i 7 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości