PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > MTV i Sony Ericsson ogłaszają współpracę przy MTV Europe Music Awards 2007

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/mtv-i-sony-ericsson-oglaszaja-wspolprace-przy-mtv-europe-music-awards-2007-1725.html
QR Code
MTV i Sony Ericsson ogłaszają współpracę przy MTV Europe Music Awards 2007

Piotr Baranowski, 30 sierpnia 2007, 12:46
Tagi: muzyka, rozrywka, Sony Ericsson, wydarzenia

Sony Ericsson i MTV ogłosiły szczegóły szeroko zakrojonej współpracy przy tegorocznych MTV Europe Music Awards, która obejmie 18 europejskich krajów, w tym Polskę. W jej ramach po raz pierwszy zostanie przyznana nagroda w całkiem nowej kategorii "Europejskie Odkrycie Roku", która wyłoni najlepiej zapowiadający się talent muzyczny w Europie.

Współpraca Sony Ericsson i MTV przy MTV Europe Music Awards 2007 będzie wielopłaszczyznowa i swoim zasięgiem obejmie telewizję, Internet, technologie mobilne - w tym specjalny internetowy serwis WAP, gdzie widzowie będą mogli głosować na swoich faworytów w kategorii "Europejskie Odkrycie Roku", a także ściągnąć specjalne aplikacje na swój telefon oraz inne lokalne działania promocyjne. Dzięki nim w znacznym stopniu zwiększy się dotarcie do widza/użytkownika MTV.

Decydując się na współpracę z MTV, Sony Ericsson w aktywny sposób chce dotrzeć do fanów muzyki, dla których stworzony został najnowszy "muzyczny" model telefonu Walkman, będący idealnym przykładem doskonałego połączenia pomiędzy muzyką a nowymi technologiami.

Stefan Streit, Dyrektor Marketingu z Sony Ericsson powiedział:

MTV Europe Music Awards to największe muzyczne wydarzenie roku, a wraz z rozwojem marki Walkman wzrasta również nasza fascynacja muzyką. Dzięki współpracy przy tym wydarzeniu mamy szansę nie tylko wspierać wschodzące talenty, ale również efektywnie dotrzeć do zainteresowanych muzyką konsumentów na terenie całej Europy.

"Europejskie odkrycie roku" to unikalna szansa dla młodych artystów, którzy w ciągu ostatnich miesięcy zdążyli podbić lokalny rynek muzyczny, wyróżniając się na tle innych wykonawców. Dzięki MTV teraz będą mogli zaistnieć jeszcze szerzej, prezentując własne możliwości na żywo podczas najważniejszych europejskich nagród muzycznych u boku największych sław show biznesu.

W ciągu najbliższych tygodni poszczególne oddziały MTV w Europie, w tym MTV Polska, wyłonią listę najciekawszych wykonawców ostatnich kilkunastu miesięcy. Następnie widzowie w głosowaniu internetowym zdecydują, który z kandydatów wygra krajowe eliminacje i weźmie udział w półfinałach, a następnie w wielkim finale, do którego wejdą reprezentanci trzech krajów z największą liczbą głosów. Zwycięzca zostanie wyłoniony w dniu ceremonii, po zakończeniu głosowania, a w nagrodę wystąpi 1 listopada na ceremonii MTV Europe Music Awards w Monachium.

Sony Ericsson jest oficjalnym sponsorem MTV Europe Music Awards 2007.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 15 i 10 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości