PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > MTV wprowadza mobilną grę społecznościową

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/mtv-wprowadza-mobilna-gre-spolecznosciowa-1114.html
QR Code
MTV wprowadza mobilną grę społecznościową

Piotr Baranowski, 23 maja 2007, 17:12
Tagi: rozrywka, SMS Premium

Od 21 maja br. gra MTV Arena dostępna jest na stronie www.arena.mtv.pl. Każdy użytkownik, który ściągnie ją na swój telefon, będzie miał szansę wzięcia udziału w wielkim turnieju, którego zwycięzcy pojadą na obóz skateboardowy. Zabawa potrwa do końca czerwca.

Do rozpoczęcia rywalizacji konieczne jest ściągnięcie gry na telefon komórkowy poprzez wysłanie SMS Premium, po którym system odeśle użytkownikowi zakładkę WAP z aplikacją. Pobranie MTV Arena umożliwia bez żadnych ograniczeń korzystanie z niej w „tradycyjnej” wersji offline, tak, aby użytkownik mógł trenować i osiągać coraz lepsze wyniki. W momencie, kiedy poczuje się na siłach, wystarczy, że wybierze opcję turnieju, a aplikacja wyśle rezultaty każdego wyścigu na stronę www.arena.mtv.pl. Najlepsze czasy będą premiowane atrakcyjnymi nagrodami – gadżetami sportowymi oraz wyjazdem na obóz skateboardowy Woodcamp.

Jacek Staszewski, koordynujący współpracę MNI z MTV Polska powiedział:

MTV Arena to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia rywalizację wielu osób (tryb multiplayer). Nowy format teleturnieju wykorzystuje zalety telewizji, Internetu oraz telefonów komórkowych.


Robert Cieśluk, Dyrektor Marketingu, MTV Networks Polska powiedział:
MTV Arena jest jednym z naszych pierwszych nowatorskich pomysłów na budowanie społeczności poprzez zintegrowanie telefonu, Internetu z klasycznym medium jakim jest TV. Telefon i Internet są coraz ważniejszą częścią życia naszej grupy docelowej stąd coraz większy nacisk kładziemy na wykorzystywanie tych narzędzi w kontakcie z naszymi widzami/użytkownikami.
reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 12 i 5 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości