PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Multimedialna poczta głosowa PLAY

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/multimedialna-poczta-glosowa-play-1857.html
QR Code
Multimedialna poczta głosowa PLAY

Michał Gruszka, 7 września 2007, 17:37
Tagi: Play

Po raz kolejny PLAY jako pierwszy wprowadza na rynek innowacyjną usługę multimedialną - poczta wideo.

Od września grupa najbardziej aktywnie korzystających z usług multimedialnych użytkowników PLAY będzie mogła nieodpłatnie korzystać z wideo poczty głosowej. Od października usługa będzie dostępna dla wszystkich klientów PLAY we wszystkich ofertach operatora.

Usługa pozwala użytkownikowi próbującemu nawiązać połączenie wideo, również z innej sieci, pozostawić multimedialną wiadomość wideo na skrzynce wideo użytkownika PLAY.

Użytkownik otrzymuje powiadomienie SMSem o nowej wiadomości i może ją odebrać dzwoniąc wideo pod dedykowany numer poczty wideo (*200). Istnieje również możliwość otrzymywania wiadomości wideo e-mailem.

Jacek Hensler Członek Zarządu PLAY powiedział:

Wprowadzając nową usługę oferujemy ją w pierwszej kolejności najbardziej aktywnym klientom PLAY. Chcemy w ten sposób wyróżnić tych klientów, którzy bardzo intensywnie korzystają każdego dnia z multimedialnych możliwości ich telefonów.

Poczta wideo w PLAY jest zintegrowana z pocztą głosową, a to oznacza, że klient ma tylko jedną skrzynkę. Wykonując połączenie wideo, można obejrzeć wiadomości, ale także odsłuchać wiadomości głosowe. Wykonując natomiast połączenie głosowe można odsłuchać wiadomości głosowe, ale także odsłuchać część audio wiadomości wideo.

Pocztę Wideo można aktywować dzwoniąc do Obsługi Klienta. Dodatkowo w przyszłym tygodniu PLAY planuje przeprowadzenie akcji aktywacyjnej poczty wideo – skontaktuje się z klientami najczęściej korzystającymi z funkcji multimedialnych.

Połączenie z użytkownikiem Usługi, które zostanie przekierowane na Pocztę Wideo, kosztuje jak za zwykłe połączenie wideo.

Korzystać z poczty wideo można przy pomocy dowolnego terminala umożliwiającego połączenia wideo. Poprzez menu telefonu można wygodnie samemu zdefiniować przypadki, w których nastąpi przekierowanie na Pocztę Wideo. Wystarczy ustawić przekierowania połączeń wideo.
Po dodzwonieniu się na Pocztę Wideo, rozmówca będzie miał do wyboru pozostawienie wiadomości wideo lub wysłanie SMS'a.

reklama

Ostatnie opinie internautów

lolo na moście 10.09.2007 @ 21:51
no mi się pomysł podoba. Jeszcze tylko niech 3g wszędzie będzie i będę wniebowzięta;)
elvis żyje ;) 10.09.2007 @ 23:15
No z tym może być problem...ale natury technicznej...Fajne jest to że nowinki wprowadzają...
kamil 11.09.2007 @ 16:03
na szczecsie w Play tel 3G sa w rozsadnych cenach, mozna wziasc sobie w mixie, na abo albo w pre paidzie...a w najblizsyzm czaise maja byc w ofercie tel Toschiby i Huwei:]

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 13 i 12 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości